неділя, 05 лютого 2012 11:45

"Барселона" продовжила безпрограшну домашню серію до 29 ігор
7

"Барселона" взяла гору над "Реал Сосьєдадом" з рахунком 2:1 у домашньому матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, що пройшов у суботу, повідомляє "РИА Новости".

Перший гол у ворота гостей відправив на дев'ятій хвилині нападник Крістіан Тельо. У другому таймі Ліонель Мессі подвоїв перевагу каталонців (72). Цей гол став для аргентинця 23-м у нинішньому сезоні чемпіонату Іспанії.

Форварду "Реал Сосьєдада" Карлосу Велі вдалося відквитати один м'яч на 73-й хвилині зустрічі.

Завдяки перемозі "Барса" змогла продовжити безпрограшну домашню серію в матчах чемпіонату Іспанії до 29 ігор.

"Барселона" зберігає за собою друге місце в турнірній таблиці іспанської Примери. На рахунку команди 48 очок, і вона поступається лише мадридському "Реалу" (55). "Реал Сосьєдад" поки 13-й (24).

Барселона - Реал Сосьєдад - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Тельо (9), 2:0 - Мессі (72), 2:1 - Вела (73).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Маскерано, Пуйоль (Абідаль, 76), Адріано, Алькантара, Фабрегас, Дос Сантос (Бускетс, 76; Піке, 83), Куенка, Тельо, Мессі.

РЕАЛ СОСЬЄДАД: Клаудіо Браво, К. Мартінес, І. Мартінес, Мікель Гонсалес, Кадамуро, Аранбуру, Бергара, Пардо (Хосеба Льоренте, 77), Хабі Прієто (Агіррече, 84), Іфран (Вела, 58), Грізманн.

Попередження: І. Мартінес (34), Хосеба Льоренте (88).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" продовжила безпрограшну домашню серію до 29 ігор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua