неділя, 09 січня 2022 10:37

"Барселона" не змогла обіграти "Гранаду"

"Барселона" не програє 6 матчів. Фото: Reuters

Вчора, 8 січня, на стадіоні "Лос-Карменес" у Гранаді в рамках 20-го туру іспанської Прімери сезону-2021/2022 "Гранада" приймала "Барселону". Команди зіграли внічию – 1:1.

Рахунок було відкрито на початку другого тайму. На 57-й хвилині відзначився нападник каталонців Люк де Йонг, йому асистував Дані Алвес.

З 79-ї хвилини гості грали у меншості. Другу жовту картку заробив півзахисник Гаві.

На 89-й хвилині хавбек "Гранади" Антоніо Пуертас зрівняв рахунок зустрічі.

"Барселона" набрала 32 очки в 20 матчах і посідає 6-е місце в турнірній таблиці іспанської Прімери. "Гранада" (24) знаходиться на 12-му місці в таблиці. Лідирує у змаганнях мадридський "Реал", в активі якого 46 очок після 20 турів.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" не змогла обіграти "Гранаду"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua