середа, 02 листопада 2011 00:25

"Барселона" і "Мілан" вийшли в 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів: результати матчів вівторка, 1 листопада

Іспанська "Барселона" та італійський "Мілан" пробилися в 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів після четвертого туру групового етапу.

"Барселона" у вівторок зустрічалася з чеською "Вікторією" в Празі і здобула перемогу, відправивши у ворота суперників чотири м'ячі - 0:4. Господарі поля грали в меншості з 22-ї хвилини, коли Маріан Чішовскі залишив поле після порушення правил у власному карному майданчику.

Хет-трик у складі каталонців зробив Ліонель Мессі, спочатку відзначився з пенальті на 24-й хвилині, потім повторно вразив ворота на другій хвилині, компенсованого часу у першому таймі, а встановив остаточний рахунок зустрічі на другій хвилині, доданій до другого тайму. Сеск Фабрегас відправив третій м'яч у ворота суперників на 72-й хвилині.

Раніше в рамках групи H борисовський БАТЕ в Мінську зіграв внічию з "Міланом". Після чотирьох матчів "Барселона" набрала 10 очок і разом з італійцями (8) вийшла з групи. БАТЕ, у якого 2 очка, вже не зможе обійти "Мілан" за результатами особистих зустрічей. "Вікторія" (1) замикає турнірну таблицю.

ФОТОРЕПОРТАЖ: "Зеніт" переміг "Шахтар" на очах Медведєва

Кіпрський футбольний клуб АПОЕЛ на своєму полі переміг португальський "Порту", що вивело команду на перше місце в групі G Ліги чемпіонів.

Зустріч, що пройшла у вівторок в Нікосії, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:1.

Аілтон з пенальті вивів АПОЕЛ вперед на 42-й хвилині, але Халк також з одинадцятиметрового зрівняв рахунок на 89-й хвилині. Перемогу кіпріотам на 90-й хвилині приніс Густаво Мандука.

Петербурзький "Зеніт" раніше на своєму полі переграв донецький "Шахтар" з рахунком 1:0 завдяки голу Ніколаса Ломбертса.

Після чотирьох зустрічей групового раунду АПОЕЛ лідирує в групі G, набравши 8 очок. На рахунку "Зеніту" 7 балів. У "Порту" і "Шахтаря" залишилося 4 і 2 очки відповідно, повідомляє РИА Новости.