пʼятниця, 18 червня 2021 06:59

"Банда піжонів на чолі з Малиновським та Зінченком": реакція соцмереж на перемогу збірної України на Євро

Олександр Зінченко є одним із лідерів збірної України. Фото: УАФ

Збірна України здобула перемогу у матчі другого туру Євро-2020/21 над Північною Македонією - 2:1.

У першому таймі команда Андрія Шевченка забила двічі, а після перерви пропустила один гол.

Gazeta.ua зібрала реакцію соцмереж на перемогу українців.

Колишній гравець збірної України Євген Левченко відмічає Георгія Бущана, Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка.

"Всіх з перемогою! З найважливішою перемогою для нашої збірної! Ярмола- лідер. Бущан на висоті. Ярема - паличка-виручалочка. Два різних тайми, але сьогодні хлопці були колективом до кінця".

Італійський скаут Алекс Великих пише, що збірна має зіграти більше концентровано у наступному матчі проти Австрії.

"Перша перемога на Євро! Вона була прогнозована і важлива.

Перший тайм був в порядку, але другий оголив проблеми і ще раз підкреслив ту крихкість конструкції збірної, якою управляє головний тренер.

З Австрією потрібна концентрація на всі 90+ хвилин і головне - повернення в кондиції Зінченко .."

Футбольний менеджер та експерт В'ячеслав Заховайло критикує лідерів збірної Руслана Малиновського та Зінченка.

"Гра мені не сподобалася. Замість того щоб добити суперника, на другий тайм вийшла банда піжонів на чолі з Малиновським та Зінченком. Алло хлопці .... чому в "Сіті" і "Аталанті" ви блатоват собі не дозволяєте? Другий тайм відходили пішки ... сором і ганьба. Результат добули молодці, але так далі не можна ...."

Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков, пише що збірна України провела два різних тайми.

"Два радикально різних тайми. Розрив Македонії в першому, і такий відкат у другому.

Порівняв статистику: македонці всі п'ять своїх кутових подали після перерви. Так само на другий тайм припадають всі їхні удари в створ. Північна Македонія більше володіла м'ячем і атакувала.

Пенальті в наші ворота був, Олександр Караваєв потрапив по нозі Горана Пандева. Захисникам потрібно швидше реагувати на відбитий Бущаном м'яч. Хоча знову ж таки в ідеалі відбивати в сторону.

Якщо в цілому - перемога заслужена. Подивіться на статистику всього матчу.

На жаль Малиновський не реалізував пенальті, подарувавши нам валідольну кінцівку.

Проблеми з психологією і концентрацією. Малувато конструктиву від Зінченка, правда виграв багато підбирань. Ярмоленко - красень, за 70 хвилин набрав більше балів ніж інші за 90".

Журналіст телеканалу "Київ" Руслан Свірін вважає, що збірна зробила заявку на вихід із групи.

"І знову Я+Я. Міг скласти їм компанію Малиновський. Але самого бажання у матчах Євро замало. Коли він тепер наступного разу до точки підійде? У серії пенальті в 1/8? Думаю, після перемоги над македонцями Україна з групи вийде. Отже, з важливою перемогою!"

Після двох турів збірна Нідерландів набрала шість очок та гарантувала собі вихід із групи. Україна та Австрія мають по одній перемозі, а Північна Македонія поки без очок.

21 червня Україна зіграє проти Австрії, а Нідерланди поміряються силами із Північною Македонією.

Зараз ви читаєте новину «"Банда піжонів на чолі з Малиновським та Зінченком": реакція соцмереж на перемогу збірної України на Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua