четвер, 04 травня 2017 00:22

"Аякс" познущався над "Ліоном" у першому півфіналі Ліги Європи

У першому півфінальному матчі Ліги Європи "Аякс" в Амстердамі розгромив "Ліон" з рахунком 4:1.

Голландська команда вийшла вперед на 25-й хвилині - точним ударом відзначився Бертран Траоре. На 34-й хвилині Каспер Дольберг подвоїв перевагу господарів поля. На початку другого тайму Амін Юнес зробив рахунок 3:0.

На 66-й хвилині один м'яч у французької команди відіграв Матьє Вальбуена. Але за п'ять хвилин Траоре оформив дубль.

Гра у відповідь між "Ліоном" та "Аяксом" відбудеться у Франції 11 травня.

Ліга Європи. 1/2 фіналу. Перший матч

"Аякс" - "Ліон" - 4:1

Голи: Траоре, 25 (1:0). Дольберг, 34 (2:0). Юнес, 49 (3:0). Вальбуена, 66 (3:1). Траоре, 71 (4:1).

В іншому півфіналі 4 травня зустрінуться "Сельта" і "Манчестер Юнайтед".

Зараз ви читаєте новину «"Аякс" познущався над "Ліоном" у першому півфіналі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua