неділя, 03 жовтня 2021 10:04

"Атлетико" легко здолав "Барселону"

Суарес не святкував гол у ворота колишнього клубу. Фото: Reuters

Вчора пізно ввечері в Мадриді завершився центральний матч 8-го туру іспанської Прімери. "Атлетико" на стадіоні "Ванда Метрополітано" приймав суперника київського "Динамо" в Лізі чемпіонів - "Барселону". Зустріч закінчилася переконливою перемогою господарів з рахунком 2:0.

На 23-й хвилині мадридців вперед вивів Тома Лемар, який відзначився після передачі Луїса Суареса.

А на 44-й хвилині вже сам Суарес з передачі Лемара подвоїв перевагу "матрацників".

У другому таймі "Барселоні" так і не вдалося переломити ситуацію. Каталонці практично не створювали небезпечні моменти біля чужих воріт, а "Атлетіко" цілком міг довести рахунок до розгромного.

"Атлетико" набрав 17 очок і наздогнав "Реал". "Матрацники" посідають 2-е місце в турнірній таблиці. "Барселона", яка має 12 очок, йде 9-ою.

Зараз ви читаєте новину «"Атлетико" легко здолав "Барселону"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua