Ексклюзиви
Вівторок, 19 червня 2007 09:34

Атлет помер одразу за фінішною стрічкою

Трагічно закінчився для двох спортсменів 82-й легкоатлетичний ультрамарафон "Комрадз", який пройшов напередодні в Дурбані, столиці провінції Квазулу Наталь. Відразу після перетину фінішної стрічки на руках у своїх товаришів помер 34-річний атлет Майкл Гордон, а годину опісля в місцевому госпіталі лікарі не змогли врятувати життя іншого марафонця, повідомляє ІТАР-ТАСС.
 
За словами головного лікаря "Комрадз" Джеремі Балтера, смерть Гордона наступила практично миттєво. "Лікарі-реаніматологи вмить включилися в боротьбу за життя пацієнта, в запасі було всього 20 хвилин. Нам кілька разів доводилося "запускати" його серце, але, мабуть, коронарна смерть була неминуча. Спортсмен пробіг близько 11 годин і навіть не відчув болю в області серця".

"За іронією долі, попередні марафони були спокійними в медичному плані. За останні 29 років не було відмічено жодного смертельного результату на складній 89,3-кілометровій трасі. Це перший випадок, коли спортсмен помер, ледве встигнувши перетнути фінішну стрічку. Яка була сила волі у людини, яка, ймовірно, пересилюючи біль, хотіла завершити марафон. А в результаті добіг до своєї смерті...", - підсумував Балтер.

Другий атлет був доставлений в госпіталь Святої Августіни в критичному стан, ввечері того ж дня, в 22:00 місцевого часу він також помер. www.sport.com.ua
Зараз ви читаєте новину «Атлет помер одразу за фінішною стрічкою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода