понеділок, 21 грудня 2020 06:11

"Аталанта" забила "Ромі" 4 голи за 30 хвилин

"Аталанта" набрала непогану ходу. Фото Рейтер

У 13-му турі італійської Серії А "Аталанта" розгромила "Рому" португальського тренера Пауло Фонсеки (4:1).

Римляни відкрили рахунок в першому таймі і вели в рахунку до 59-ї хвилини. Але в перерві на заміну вийшов Йосип Ілічич, який набрав 3 очки за системою "гол + пас" (2+1).

Руслан Малиновський відіграв 81 хвилину і результативними діями не відзначився.

Після цієї перемоги "Аталанта" піднялася на 7 сходинку турнірної таблиці. "Рома" залишилася на 4 місці.

Зараз ви читаєте новину «"Аталанта" забила "Ромі" 4 голи за 30 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua