понеділок, 17 січня 2022 08:08

"Аталанта" без Малиновського не змогла зупинити "Інтер"

Руслан Малиновський став одним із лідерів "Аталанти". Фото: ФК "Аталанта"

У центральному матчі 22-го туру чемпіонату "Аталанта" та "Інтер" не виявили переможця - 0:0.

У першому таймі команди створили мінімум небезпечних моментів біля воріт. Після перерви рахунок на табло не змінився. Як результат, нічия 0:0.

Півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський не потрапив до заявки. Гравець збірної України склав позитивний тест на коронавірус.

Безпрограшна серія Інтера у Серії А налічує вже 13 матчів. Востаннє команда Сімоне Індзагі поступалася "Лаціо" 16 жовтня.

"Інтер" лідирує у чемпіонаті Італії, випереджаючи "Мілан" на два очки. "Аталанта" посідає четверту позицію.

У наступному турі Серії А 22 січня "Інтер" удома прийме "Венецію", а "Аталанта" на виїзді зіграє проти "Лаціо".

Зараз ви читаєте новину «"Аталанта" без Малиновського не змогла зупинити "Інтер"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua