неділя, 02 вересня 2012 22:30

"Арсенал" забив три сухих м'ячі запорізькому "Металургу"

Максим Шацьких забив третій гол "Арсенала" ФОТО: fcarsenal.com.ua

Київський "Арсенал" виграв у запорізького "Металурга" з рахунком 3:0 у матчі восьмого туру української прем'єр-ліги.

"Каноніри" відкрили рахунок у середині першого тайму: Леандро отримав пас від Флореску на правому фланзі, прострелив на кут воротарського майданчика, звідки Ковпак вразив ворота запорізької команди.

На 63-й хвилині Адійя після точного пасу від Шацьких вийшов один на один з воротарем "Металурга" Шевченко і забив другий м'яч "Арсеналу".

За п'ять хвилин до фінального свистка Шацьких отримав у штрафному майданчику пас від Гоменюка і відправив м'яч у дальній кут воріт "Металурга".

Україна. Прем'єр-ліга

8-й тур

Арсенал К (Київ) - Металург З (Запоріжжя) - 3:0

Голи: Ковпак, 23 (1:0); Адійя, 63 (2:0); Шацьких, 84 (3:0).

Арсенал К: Боровик, Симоненко, Польовий, Матуку, Леандро, Міколюнас (Адійя, 57), Флореску (Старгородський, 65), Шахов, Гоменюк, Шацьких, Ковпак (Кобахідзе, 57).

Металург Запоріжжя: Шевченко, Цуріков, Опанасенко, Тейку, Матяж (Жуніор, 61), Рудика, Ашраф, Пісоцький (Слім, 78), Лазарович (Воронков, 50), Лук'янов, Бєлік.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" забив три сухих м'ячі запорізькому "Металургу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua