неділя, 11 березня 2012 21:44

"Арсенал" уник поразки в матчі з "Зорею"

Матчем у Києві завершилася програма 22-го туру прем'єр-ліги України. На стадіоні "Динамо" "Арсенал" за п'ять хвилин до закінчення зустрічі з "Зорею" зумів уникнути поразки, зігравши з гостями з Луганська внічию з рахунком 1:1.

Перший тайм суперники провели без забитих голів, а після перерви продовжили грати на зустрічних курсах. Доля протистояння вирішилася на екваторі другого тайму - для взяття воріт Сергія Погорєлова гості використали розіграш "стандарту", а син наставника "Зорі" Юрія Вернидуба Віталій своєчасно опинився на дальній штанзі.

Під завісу зустрічі "канонірам" вдався ефектний гол - Сергій Симоненко зважився на удар з дальньої дистанції, і від новачка "Зорі" Тоні Шуньїча м'яч по дивовижній траєкторії влетів у ворота луганчан.

Україна. Прем'єр-ліга

22-й тур

Арсенал К (Київ) - Зоря (Луганськ) - 1:1

Голи: Вернидуб, 63 (0:1); Шуньїч, 84 (1:1, автогол).

Попередження: Симоненко, 21; Шоаве, 27; Максимов, 31; Гоменюк, 80; Погорілий, 81 - Вернидуб, 48; Постранський, 90+3.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" уник поразки в матчі з "Зорею"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua