пʼятниця, 22 лютого 2019 10:14

"Арсенал" і "Челсі" розтрощили суперників та інші результати Ліги Європи

Мхітарян, ліворуч, і його "Арсенал" крупно здолали білорусів. Фото: euroradio.fm

Відбулись повторні матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Свої поєдинки провели і представники України - "Динамо" і "Шахтар".

Айнтрахт - Шахтар 4:1

Голи: Йович, 23, Аллер, 27, 80, Ребич, 88 - Мораес, 64

Донецький "Шахтар" розгромно поступився німецькому "Айнтрахту" в Німеччині і завершив свій виступ в нинішній Лізі Європи.

"Гірники" поступилися 6:3 за сумою двох матчів.

Арсенал - БАТЕ 3:0

Голи: Волков, 4 (авт), Мустафі, 39, Сократіс, 60

Лондонський "Арсенал" після сенсаційної поразки 1: 0 в Білорусі на власній арені розгромив БАТЕ. Уже в першому таймі "гармаші" двічі відзначилися голами і в другому таймі тільки закріпили перевагу, повідомляє Канал 24.

Валенсія - Селтік 1:0

Гол: Гамейро, 70

Вилучення: Толян, 37 (Селтік)

Вільярреал - Спортинг 1:1

Голи: Форналс, 80 - Фернандеш, 45+1

Вилучення: Жефферсон, 50

"Вільяррел" тільки в кінці матчу зумів оформити путівку в наступний раунд. "Жовта субмарина" по ходу поєдинку поступалася "Спортингу", однак гол Форналса дозволив іспанцям перемогти за сумою двох матчів 2: 1.

Динамо Загреб - Вікторія 3:0

Голи: Орсіч, 15, Ділавер, 34, Петкович, 73

Вилучення: Лімберскі, 87

Зальцбург - Брюгге 4:0

Голи: Шлагер, 17, Дака, 29, 43, Даббур, 90+4

Незабитий пенальті: Даббур, 11 (Зальцбург)

"Зальцбург" декласував одну з найсильніших команд Бельгії - Брюгге. Австрійці в першому таймі забили три голи і не реалізували пенальті.

Зеніт - Фенербахче 3:1

Голи: Оздоєв, 4, Сердар Азмун, 37, 76 - Топал, 43

В 1/8 фіналу пробився "Зеніт" українця Ярослава Ракицького. Хоча росіяни і програли перший матч, проте зуміли здобути комфортну домашню перемогу.

Наполі - Цюріх 2:0

Голи: Верді, 43, Унас, 75

Байєр - Краснодар 1:1

Голи: Арангуіс, 87 - Сулейманов, 84

Несподівано на стадії 1/16 фіналу склав зброю німецький "Байєр". Російський "Краснодар" домігся результативної нічиєї за рахунок голу на виїзді і вийшов в наступний раунд.

Бенфіка - Галатасарай 0:0

До наступного раунду пробився португальський клуб.

Бетіс - Ренн 1:3

Голи: Ло Селсо, 41 - Бенсебаіні, 22, Юну, 30, Ньянг, 90+4

Генк - Славія 1:4

Голи: Троссард, 14 - Цоуфал, 23, Траоре, 54, Шкода, 64, 69

Не допоміг уникнути поразки "Генку" Руслан Малиновський. Українець хоч і провів весь матч на футбольному полі, проте бельгійці розгромно поступилися чеської "Славії".

Вилучення: Бенгтссон, 73

Сьогодні в Ньоні відбудеться жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи, початок - о 14:00 за Києвом.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" і "Челсі" розтрощили суперників та інші результати Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua