понеділок, 17 червня 2024 23:08

Ярмоленко вийшов на поле у матчі з румунами і встановив рекорд

Андрій Ярмоленко встановив унікальне досягнення на Євро-2024. Фото: Кореспондент

Півзахисник київського "Динамо" та збірної України Андрій Ярмоленко став першим українським футболістом, який зіграв на чотирьох чемпіонатах Європи з футболу.

Раніше він брав участь у матчах чемпіонатів Європи 2012, 2016 та 2020. Загалом на рахунку Ярмоленка два голи та три результативні передачі на континентальних першостях, пише ТСН.

34-річний гравець вийшов на поле на 62-й хвилині матчі проти Румунії, замінивши Віктора Циганкова.

"Матч проти румунів став для Ярмоленка 120-м у складі національної збірної, на його рахунку 46 забитих м'ячів та 26 результативних передач", - йдеться в статті.

У понеділок, 17 червня, збірна України провела свій перший матч на груповому етапі Євро-2024. Команда Сергія Реброва програла збірній Румунії з рахунком 0:3.

На 29-й хвилині дальнім ударом збірну Румунії вивів вперед Ніколає Станчу, який точно пробив у дев'ятку воріт Андрія Луніна.

У другому таймі Україна пропустила другий гол. На 53-й хвилині перевагу Румунії подвоїв Резван Марін.

Через чотири хвилини Румунія забила третій м'яч. У воротах Луніна відзначився Деніс Дрегуш.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко вийшов на поле у матчі з румунами і встановив рекорд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua