пʼятниця, 26 травня 2017 21:39

Ярмоленко приніс "Динамо" перемогу над "Шахтарем"
7

“Динамо” перемогло «Шахтар» з рахунком 3:2 у Харкові

Остання у сезоні зустріч донецького "Шахтаря" і київського "Динамо" завершилася перемогою команди Сергія Реброва — 3:2.

Матч 31-го туру прем'єр-ліги пройшов сьогодні у Харкові на стадіоні "Металіст" у присутності більше 12 тисяч глядачів. Вболівальники "гірників" вивісили на трибунах банер "100% золотий". "Шахтар" у цьому сезоні виграв чемпіонат і кубок України.

Сергій Ребров виставив у Харкові основний склад. Паулу Фонсека дав зіграти резервістам. До Харкова взагалі не приїхали 5 гравців "основи" - Срна, Ракицький, Степаненко, П'ятов, Ісмаїлі.

У матчі, позбавленому турнірного значення, команди показали відкритий футбол. Денис Гармаш відкрив рахунок на 20-й хвилині. Півзахисник скористався помилкою Коваленка і забив м'яч у ворота Микити Шевченка. Господарі відповіли за три хвилини м'ячем Алана Патріка.

Емоції в матчі спалахнули на 33-й хвилині, коли Гармаш отримав попередження за фол проти Бутка. Олександр Кучер з лавки запасних обмінявся з Денисом і Сергієм Ребровим претензіями.

Не обійшлося без вилучення. У другому таймі арбітр матчу Олександр Дердо відправив на трибуни тренера воротарів "Шахтаря".

На 52-й хвилині Ярмоленко з пенальті вивів "Динамо" вперед. Це Танковський порушив правила проти Сидорчука. А за 6 хв Дентіньо зрівняв рахунок.

Втримати нічию "Шахтареві" не вдалося. Ярмоленко на 71-й хвилині оформив дубль і приніс "Динамо" перемогу. Кияни вперше у цьому чемпіонаті змогли обіграти "гірників" і скоротили відставання у турнірній таблиці до 15 очок.

Ярмоленко довів рахунок своїх голів за сезон до 14 і вийшов на перше місце у гонці бомбардирів.

Прем'єр-ліга

31-й тур

"Шахтар" - "Динамо" - 2:3 (1:1 1:2)

Голи: Денис Гармаш (20 хв), Алан Патрік (23 хв), Андрій Ярмоленко (52 хв, 71 хв), Дентіньо (58 хв)

Шахтар - Шевченко, Кривцов, Ордець, Бутко, Азеведо, Танковський, Дентіньо, Алан Патрік (Бернард, 84), Коваленко (Тайсон, 75), Зубков (Марлос, 69), Феррейра.

Динамо - Коваль, Кадар, Віда, Антунеш (Очігава, 88), Морозюк, Гармаш (Циганков, 62), Сидорчук, Ярмоленко, Рибалка (Шепелєв, 62), Пантич, Бесєдін.

Попередження: Гармаш (34), Танковський (63), Антунеш (88), Шепелєв (90), Марлос (90).

В заключному турі цього сезону "Шахтар" зіграє на виїзді проти "Олександрії", а "Динамо" зустрінеться з "Чорноморцем" в Одесі.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко приніс "Динамо" перемогу над "Шахтарем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua