четвер, 21 червня 2018 20:21

Аргентина - Хорватія 0:3. Хорвати розгромили аргентинців

Мессі спробує відкрити лік голам на Кубку світу-2018. Фото: Ghanasoccernet.com

У матчі другого туру Кубка світу-2018 збірна Аргентини зустрінеться з Хорватією.

Працюватимуть на поєдинку арбітри з Узбекистану на чолі з Равшаном Ірматовим, йому допомагатимуть - Абдухаміділло Расулов та Джахонгір Саїдов. Резервний суддя - суддя Норберт Хауата з Таїті.

Відеоповтори VAR: Фелікс Цвайєр (Німеччина), перший асистент: Бастіан Данкерт (Німеччина), другий асистент: Корі Роквелл (США), третій асистент: Данні Маккелі (Голландія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Аргентина: Кабальєро, Сальвіо, Меркадо, Отаменді, Тальяфіко, Меса, Акунья, Маскерано, Перес, Мессі, Агуеро

Запасні: Гусман, Армані, Ансальді, Фасіо, Рохо, Білья, Банега, Ді Марія, Ло Сельсо, Павон, Ігуаїн, Дібала

Хорватія: Субашич, Врсалько, Ловрен, Віда, Стрініч, Ракітіч, Модріч, Брозовіч, Манджукіч, Перішич, Ребіч

Запасні: Ліваковіч, Чорлука, Єдвай, Чалет-Цар, Піваріч, Ковачіч, Брадаріч, Бадель, Крамаріч, Пьяца

Перший тайм

5' Хорвати кинули у прорив лівим флангом Перішича, який увійшов у штрафний і пробив у дальній кут - голкіпер врятував свою команду.

7' Манджукіч відверто грубо зіграв проти Отаменді - арбітр обмежився усним попередженням.

9' Тальяфіко зіграв проти Манджукіча так само, як той двома хвилинами раніше проти Отаменді - рефері знову не став карати футболіста.

10' Ракітіч гострим пасом знайшов у штрафному Врсалько - пас у захисника не вийшов.

12' Перес намагався вивести Мессі на "побачення" з голкіпером - Ліонель не дістався до м'яча.

13' Меса отримав пас з правого флангу і небезпечно пробив з меж штрафного - захисник Ловрен зумів перевести м'яч на кутовий.

19' Перес намагався спровокувати арбітра призначити стандарт поблизу штрафного - Ірматов не купився на "трюк" аргентинця.

20' Аргентинці ледве не "привезли" собі гол. Тальяфіко отримав невдалий пас від стража воріт і Манджукіч міг перехопити м'яч, але сфолив.

22' Акунья зробив простріл, який трохи не став результативним - мяч по замислуватій траекторій потрапив у поперечину і залишив межі поля.

29' Аргентина мала чудовий шанс вийти вперед: Ловрен не розібрався з голкіпером, м'яч відскочив до Переса, який з вигідної позиції не влучив у порожні ворота.

32' Хорватія відповіла своїм гольовим моментом: Манджукіч отримав пас з правого флангу і пробив в падінні головою - м'яч пройшов повз ворота.

39' Ребіч двічі поспіль зіграв грубо проти суперників: спочатку проти Меркадо, потім проти Сальвіо. В другому епізоді суддя не втримався і нагородив півзахисника хорватів "гірчичником".

45+2' Ребіч отримав гострий пас з глибини, змістився у центр і метрів з 22 наніс обвідний удар - вище воріт.

Перерва

Другий тайм

49' Мессі швидко розіграв стандарт, відпасував на Акунью, удар якого з-за меж штрафного заблокував захисник.

53' Аргентинці провели небезпечну атаку: Тальяфіко знайшов у штрафному Агуеро, удар якого взяв голкіпер.

53' ГГОООЛЛЛ - 0:1! Ребіч скористався помилкою голкіпера і ударом в дотик "розстріляв" ворота аргентинців.

56' Манджукіч після пасу з правого флангу виграв боротьбу на "другому поверсі", але його удар не досяг цілі.

63' Після пасу Ігуаїна, який вийшов на заміну, з ходу з меж штрафного пробив Мессі, воротар впорався з цим ударом, друга спроба аргентинця також виявилася невдалою.

66' Врсалько зробив небезпечний простріл з правого флангу, а Манджукіч у боротьбі з захисником пробив метрів з 10 - поруч зі стійкою.

68' Уперше на Кубку світу-2018 на поле вийшов Дібала, який замінив Переса.

71' Мессі побачив у штрафному Ігуаїна, який скинув на Дібалу - його удар у дальній кут не знайшов адресата.

73' Аргентинці знову ледве не "придумали" собі гол - Крамаріч не зумів скористатися помилкою захисту суперника.

79' Пас у штрафний у виконанні Дібали не піддається логіці - в руки воротаря. Не виходить атакувальна гра в аргентинців.

80' ГГОООЛЛЛЛ - 0:2! Модріч розхитав опонента і з-за меж штрафного майстерно пробив у кут воріт.

84' Ігуаїн взяв гру на себе і метрів з 20 пробив з-під захисника - голкіпер спокійно зафіксував м'яч.

85' Отаменді зіграв не за спортивними принципами, вдаривши м'ячем по Ракітічу, який лежав на газоні. Арбітр дав аргентинцю жовту картку.

86' Поперечина! Постраждалий Ракітіч сам виконав стандарт і влучив у каркас воріт.

89' Модріч знову вирішив перехитрити голкіпера дальнім ударом - цього разу повз ворота.

90+1' Меса обіграв в штрафному суперника і пробив - Віда нейтралізував загрозу.

90+1' ГГОООЛЛЛЛ - 0:3! Ракітіч отримав пас від Ковачіча і з близької відстані пробив мимо воротаря. Аргентинці сигналізували про положення поза грою і просто спостерігали за моментом.

Кінець матчу

Кубок світу-2018 стартував 14 червня і триватиме до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Аргентина - Хорватія 0:3. Хорвати розгромили аргентинців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua