субота, 20 лютого 2021 09:27

Яремчук вийшов на третє місце в списку бомбардирів чемпіонату Бельгії

Це був четвертий м'яч Яремчука в двох останніх матчах. Фото "Гент"

Український нападник "Гента" Роман Яремчук забив гол на виїзді в матчі 27-го туру чемпіонату Бельгії проти "Мехелена".

Форвард вийшов у старті і відзначився на 10-й хвилині. Партнер Яремчука пройшов флангом і в боротьбі віддав передачу в карний майданчик. Український форвард пробив у верхній кут воріт – 0:1. Однак на 16-ій хвилині господарі зрівняли рахунок - 1:1. Матч так і закінчився.

Це 14-й гол для Яремчука в бельгійській першості. Він ділить третю сходинку в списку найкращих бомбардирів з Сузукі з "Сінт-Трейдена" і Бруно із "Зюлте-Варегема". Лідирує форвард "Генка" Онуачу – 23 голи. У Анрі з "Льовена" - 19 точних ударів.

У попередньому турі форвард збірної України зробив хет-трик у матчі проти "Мускрона". Нападник "Мехелена" Мар'ян Швед у грі участі не брав через травму.

Зараз ви читаєте новину «Яремчук вийшов на третє місце в списку бомбардирів чемпіонату Бельгії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua