понеділок, 02 листопада 2020 09:24

Яремчук уперше в кар'єрі відзначився хет-триком

Роман Яремчук виступає у Бельгії із 2017 року. Фото: kaagent.be

У матчі 11-го туру чемпіонату Бельгії "Гент"- "Васланд-Беверен" форвард збірної України Роман Яремчук відзначився 3 забитими м'ячами.

В середині тайму, за рахунку 1:0 на користь команди Роман, отримавши м'яч мало не в центрі поля, протягнув сферу до штрафного майданчика суперника, змістився вліво і влучно пробив у дальній кут воріт, пише "Футбол 24".

Вже за 8 хв. наш легіонер вдало замкнув простріл іранського захисника "Гента" Мілада Мохаммаді.

А за хвилину до закінчення 1-го тайму Яремчук скористався розрізним пасом Вадіса Оджіджа-Офо і, вийшовши сам на сам з голкіпером, записав до свого активу перший хет-трик у кар'єрі!

Насправді українець забив 4 рази, але перший гол п'ятою арбітр не зарахував, зафіксувавши гру рукою.

"Гент" переміг суперника з рахунком 4:1. Команда Яремчука займає 12-те місце в турнірній таблиці.

Зараз ви читаєте новину «Яремчук уперше в кар'єрі відзначився хет-триком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua