субота, 01 серпня 2020 15:28

Яремчук знову забив у контрольному матчі

Роман Яремчук поїхав у Бельгію з київського "Динамо". Фото ФК "Гент"

Сьогодні "Гент" Романа Яремчука в рамках підготовки до нового сезону провів черговий контрольний матч - проти "Зульте-Варегема".

Український форвард почав матч в основі і був замінений на 80-й хвилині. На 55-й хвилині Яремчук відзначився забитим голом. Повідомляє sport.ua

Проте, гол Яремчука не врятував команду від поразки: "Гент" програв 1:2 через два голи, які були забиті в їх ворота в перші 6 хвилин матчу.

Раніше Яремчук відзначився дублем у матчі проти "Метца".

Зараз ви читаєте новину «Яремчук знову забив у контрольному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua