неділя, 22 квітня 2012 18:43

"Анжі" з Ето'О розгромив "Спартак" без Диканя

Махачкалинський "Анжі" у неділю, 22 квітня, на стадіоні "Лужники" здобув розгромну перемогу над московським "Спартаком". Зустріч завершилася з рахунком 3:0. Матч пройшов у рамках 40-го туру чемпіонату Росії з футболу.

Авторами голів стали Самюель Ето'О (39-а хвилина) і Шаміль Лахіялов (59-а хвилина). Потім м'яч у свої ворота відправив захисник "червоно-білих" Ніколас Пареха (69-а хвилина).

Ця перемога дозволила "Анжі" піднятися на шосте місце у турнірній таблиці. В даний час результат махачкалинського клубу - 63 очки. "Спартак" знаходиться на третьому місці з 68 очками.

22 квітня також відбудеться матч між казанським "Рубіном" і московським "Локомотивом". Команди зіграють на стадіоні "Локомотив", повідомляє "Лента".