четвер, 18 квітня 2013 10:36

"Анжі", ЦСКА та "Зеніт" вийшли у півфінал Кубка Росії

Півфінали Кубка Росії пройдуть 7 травня ФОТО: uralinform.ru

У рамках Кубка Росії з футболу в середу, 17 квітня, відбулися три чвертьфінальних зустрічі. Як повідомляє офіційний сайт РФПЛ, за їх підсумками у півфінал турніру пройшли московський ЦСКА, махачкалинський "Анжі" і пітерський "Зеніт".

ЦСКА розгромив красноярський "Єнісей" з рахунком 3:0. Голи у армійців забили Вагнер Лав, Ахмед Муса і Павло Мамаєв. "Анжі" у доданий час з рахунком 1:0 обіграв московське "Динамо"; єдиний м'яч на 99-й хвилині провів камерунець Самуель Ето'О.

"Зеніт" у матчі 1/4 фіналу в Санкт-Петербурзі зустрічався з краснодарською "Кубанню". Основний і додатковий час закінчилися внічию 0:0, а в серії післяматчевих пенальті господарі виграли з рахунком 4:3.

Останній півфіналіст Кубка Росії визначиться 18 квітня за підсумками матчу "Ростов" - "Терек".

Півфінали пройдуть 7 травня. "Зеніт" зіграє з "Анжі" в Санкт-Петербурзі, а ЦСКА на виїзді зіграє з "Ростовом" чи з "Тереком", повідомляє "Лента".

Зеніт - Кубань 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 4:3

Серія пенальті 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

ЦСКА - Єнісей 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 11 Вагнер Лав, 2:0 - 65 Муса, 3:0 - 82 Мамаєв.

Зараз ви читаєте новину «"Анжі", ЦСКА та "Зеніт" вийшли у півфінал Кубка Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua