понеділок, 18 червня 2018 21:04

Англія в доданий час вирвала перемогу в Тунісу

Туніс - Англія, другий матч групи G

Доброго вечора! За кілька хвилин свій турнірний шлях розпочнуть родоначальники футболу - Англійці. Протистояти їм буде більш скромна збірна Тунісу. В першому матчі групи G бельгійці впевнено переграли Панаму.

Англійцям для боротьби за перше місце в групі потрбіно зіграти не гірше ніж бельгійці проти своїх суперників. Зовсім скоро побачимо чи вдасться їм це.

Обслуговуватимуть цей матч:

Головний арбітр - Вілмар Ролдан (Колумбія)
Асистенти - Олександр Гузман, Крістіан де ла Круз (всі - Колумбія)
Резервний арбітр - Рікардо Монтеро (Коста-Ріка)

Стартові склади:

Туніс: Хассен – Мерія, С. Бен-Юссеф, Бронн, Малуп – Схірі, Бадрі, Сассі – Ф. Бен-Юссеф, Сліті, Хазрі

Англія: Пікфорд – Тріпп'єр, Уокер, Стоунз, Макгуайр, Янг – Хендерсон, Лінгард, Деле Аллі – Стерлінг, Кейн

Стартовий свисток!

7' Вже на перших хвилинах англійці мали кілька шикарних можливостей щоб відкрити рахунок. Але Хассен просто фантастично виглядає в рамці воріт.

11' Гооооол! Харі Кейн добиває м'яч у сітку після фантастичного сейву Хассена. Жах в захиті тунісців, та вже п'ять сейвів у викнонні голкіпера. Однак з цим ударом він вже нічого не зміг зробити. 0:1

15' Дуже шкода, під час одного зі соїх космічних сейвів воротар зазнав ушкодження. Вимушена заміна в складі Тунісу, резервний голкіпер вийде на поле. Побачимо чи звможе він демонструвати такі ж дива реакції.

22' Де що заспокоїлась гра. Навіть, де що вирівнялась. Туніс прийшов до тями після стартового штурму та починає відповідати контратаками.

33' Пенальті! Кайл Уокер вдарив по обличчю суперника в штрафному майданчику. Чистий пенальті.

35' Гоооооол! Пікфорд вгадав напрям польоту м'яча, торкнувся його рукою навіть. Але цього було недостатньо, щоб відбити удар Сассі. 1:1

43' Завершується тайм черговим штурмом від англійців. Хочуть забити гол в роздягальню.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем: 41% - 59%

Удари (в площину): 4(1) - 12(5)

Фоли: 6 - 2

Другий тайм!

50' Неочікувано Туніс володіє м'ячем на початку тайму. Англійці до такого були не готові.

60' Заспокоїлась гра. Немає моментів, тунісці впевнено грають в захисисті, на відміну від першого тайму. А от у англійців з кретивом, поки що, проблеми.

68' Знадто просто та наївно діють англійці. Такими темпами їм навряд чи вдасться розкусити захист Тунісу. Рашфорд виходить замсіть Стерлінга. Можливо йому вдасться придумати, щось креативніше.

81' А часу все менше. Англійці поспішають, але нічого путнього створити не можуть. Подачі, подачі, подачі..

90' Чотири хвилини є в Англії, щоб таки дотиснути суперника.

90+1' Гооооол! І вони таки зробили це! Харі Кейн оформлює дубль! Після подачі кутового Кейна забули самого на дальній стійці. Харі з близької відстані пробив прямо під стійку. 1:2!

Фінальний свисток!

Англія з великими труднощами переграла Туніс. Збірній "туманного альбіону" однозначно треба додавати креативності. В матчі проти Бельгії з такою грою їм буде дуже складно.

В другому турі групи G Туніс зіграє проти Бельгії, а Панама проти Англії.

Зараз ви читаєте новину «Англія в доданий час вирвала перемогу в Тунісу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua