вівторок, 12 серпня 2008 10:04

Американець завоював четверте для себе золото в 100-метрівці на спині

На Олімпіаді в Пекіні в запливі на 100 метрів на спині золото виграв американець Аарон Пірсол, а срібло - ще один плавець із США Метт Гріверс.

Російський плавець Аркадій Вятчанін завоював бронзову медаль. Росіянин показав однаковий час з австралійцем Хейденом Стокелом, і обоє плавців отримають бронзові нагороди.

Після 50 метрів дистанції Вятчанін йшов на сьомому (передостанньому) місці, але в другій частині запливу зумів наблизитися до трійки лідерів і завоювати бронзу.

Олімпійський чемпіон Пірсол виграв заплив з новим світовим рекордом (52,54 секунд), поліпшивши досягнення, що належало йому ж, на 35 сотих секунди. Це олімпійське золото стало для американця вже четвертим в кар"єрі.