четвер, 30 квітня 2015 10:30

Алієв забив перший гол за аматорський "Рух"

Гол Алієва допоміг його новій команді перемогти "Вінницю"

30-річний український півзахисник Олександр Алієв продовжує тішити шанувальників "Руху" з Винників, за який футболіст виступає з недавнього часу.

У дебютному поєдинку на чемпіонаті області Алієв відзначився гольовою передачею, а вже у другому матчі за нову команду гравець записав на свій рахунок перший гол. У дебютному матчі першої частини групового етапу чемпіонату України серед аматорських команд "Рух" вдома здолав "Вінницю" з рахунком 2:1.

Незважаючи на те, що на перерву "Рух" пішов у ролі наздоганяючих, у другому таймі команда з Винників змогла зібратися і вирвати важливу перемогу. Алієв на 47-й хвилині зрівняв рахунок, а Іванов на 70-й поставив крапку у матчі.

"Рух" (Винники) - ФК "Вінниця" - 2:1

Голи: Алієв, 47; Іванов, 70 - Браславський, 11

Зараз ви читаєте новину «Алієв забив перший гол за аматорський "Рух"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua