середа, 17 жовтня 2018 20:56

Як уболівали на матчі Україна - Чехія - відео

Збірна України перемогла Чехію (1:0) та достроково оформила перемогу в групі Ліги Націй. Допомогла здобути перемогу над чехами шалена підтримка на ОСК "Металіст". Кореспондент Gazeta.ua побував у Харкові, щоб показати, як шаленіли вболвальники.

Стало зрозуміло, що чехам сьогодні буде ой як не просто вже під час виконання національного гімну. Стадіон гучно та душевно так заспівав "Ще не вмерла України".

Відразу після гімну обидві команди та вболвальники вшанували пам'ять видатного українського тренера Олега Базилевича.

Матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про Олега Базилевича
Вболівальники довго розкачуватись не стали і вже з перших хвилин погнали своїх улюбленців вперед. Не забули згадати й один відомий хіт.
Але найбільше запам'яталось виконання "Червоної Рути" на стадіоні "Металіст". Такого масштабного, гучного та щирого співу українські стадіони не чули вже давно.
Збірна України на крилах вболівальницьких речівок понеслась вперед. На прикінці тайму перевагу таки вдалось втілити в гол. Руслан Маліновський забив перший, і як потім виявилось останній м'яч в цьому поєдинку. А ось так шаленіли вболвальники після голу Руслана.
Підтримка вболівальників не вщухала ні на хвилину. Після фінального свистка, який зафіксував перемогу України в цьому матчі та в групі загалом, гравці підійшли до трибун та подякували фанам за палку підтримку.

У Харкові на стадіоні "Металіст" збірна України мінімально здолала Чехію (1:0), відеоогляд матчу.

Зараз ви читаєте новину «Як уболівали на матчі Україна - Чехія - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua