понеділок, 18 червня 2018 17:50

Як шведи дотиснули корейців - відеоогляд

Кращий гравець матчу - Андреас Гранквіст. Фото: ФІФА

Збірна Швеції впевнено переграла Південну Корею. Перемога дозволила "вікінгам" разом зі збірною Мексики очолити групу F.

Розпочали матч активніше азійські гравців. Однак їхнього запалу вистачило лише на 15 хв. Надалі в матчі домінували шведи, і гол був лише питанням часу.

У першому таймі дива реакції показав воротар Кореї Чо Хен У. Також шведи претендували на пенальті, однак арбітр фол не розгледів і відеоповтор дивитися не схотів.

Після перерви гра продовжилась в тому ж дусі. "Вікінги" атакували та нагнітали, а "корейці" спробували показати контратакуючий футбол.

Вирішальний епізод відбувся на 63 хвилині. Захисник корейців зніс у штрафному майданчику Классена. Арбітр спочатку проігнорував епізод та дозволив азійським гравцям вибігти в контратаку. Але через секунд 20 зупинив гру й показав характерний жест, чим дав знак, що йде дивитись відеоповтор. Вирок: пенальті.

Гранквіст впевнено реалізував удар із позначки. За переможного для себе рахунку "шведи" почали сушити гру та довели матч до впевненої перемоги.

КС-2018, Група F, 1 тур

Швеція – Південна Корея – 1:0

Гол: Гранквіст, 65 (пен)

В іншому матчі групи F Мексика несподівано здолала чинних чемпіонів світу, збірну Німеччини.

Зараз ви читаєте новину «Як шведи дотиснули корейців - відеоогляд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua