субота, 22 серпня 2020 08:35

Як "Севілья" перестріляла "Інтер" у фіналі Ліги Європи

Лукаку перетворився із героя в антигероя зустрічі. Фото Рейтер

Насичений футбольний вечір п'ятниці закривали "Інтер" і "Севілья" у фіналі Ліги Європи. "Севілья" перемогла - 3:2.

Команди дуже бадьоро почали. Лукаку локомотивом промчав в штрафну "Севільї" і заробив пенальті. Сам Ромелу його і реалізував вже не п'ятій хвилині. Але "Інтер" вигравав всього 7 хвилин - за "Севілью" забив Де Йонг. Про це пише "Трибуна".

Команди продовжили грати на зустрічних курсах і створювати моменти. Після закінчення першої півгодини гри вже "Севілья" вийшла вперед. Знову забив де Йонг, зробивши дубль. Ще 3 хвилини - і Годін зрівнює рахунок ударом головою!

У другому таймі команди грали трохи більше обережно. Але без голів все одно не обійшлося.

На 74-й хвилині Дієго Карлос красивим ударом через себе знову вивів "Севілью" вперед. Можливо, м'яч летів повз ворота або в штангу. "Інтеру" не пощастило - він відскочив від Ромелу Лукаку, але гол все одно записали на захисника "Севільї".

"Інтер" так і не зміг відігратися, хоча одного разу "Севілья" буквально виносила м'яч з лінії воріт.

Команди влаштували справжнє шоу. 3:2 - "Севілья" виграла шостий з шести фіналів Ліги Європи і залишається абсолютним домінатором турніру.

Зараз ви читаєте новину «Як "Севілья" перестріляла "Інтер" у фіналі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua