середа, 26 серпня 2020 06:11

Як Луческу виграв перший трофей з "Динамо"

Родрігеш забив найкрасивіший гол матчу. Фото ФК "Динамо"

Сьогодні Мірча Луческу провів перший матч проти "Шахтаря" в якості головного тренера "Динамо". І відразу в Суперкубку! Румунський фахівець випустив у старті Тимчика, Родрігеша і Супрягу. Каштру - посадив на лавку Марлоса. Кияни перемогли – 3:1.

Перші хвилини матчу команди провели без небезпечних моментів. Але потім прорвало. Про це повідомляє "Трибуна".

На 20-й Де Пена відкрив рахунок. Тут прекрасно все: і пас Жерсона на Сидорчука, і подача капітана, і удар головою від Карлоса.

На 31-й Жерсон елегантно видали перекинув П'ятова.

А на 37-й хвилині Мораес ефектним ударом головою скоротив відставання.

Практично відразу Тете міг і зрівнювати рахунок, але м'яч потрапив у поперечину. На перерву кияни йшли, ведучи в рахунку – 2:1.

У другому таймі гірники сиділи на половині поля киян, але до реальних моментів довгий час не доходило.

А ось "Динамо" змогло забити третій! Фран Соль головою замкнув навіс Андрієвського. Обидва вийшли на заміну.

Вже після цього у гірників було пару непоганих моментів, але забити жодного разу не вдалося.

"Динамо" знову випередило "Шахтар" за кількістю трофеїв в українському футболі. У киян стало 35, а в "Шахтаря" залишилося 34.

Зараз ви читаєте новину «Як Луческу виграв перший трофей з "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua