вівторок, 25 серпня 2020 20:04

Луческу виграв у Ахметова суперкубок України

Минулого року кияни виграли Суперкубок, але поступилися "Шахтарю" в чемпіонаті. Фото ФК "Динамо"

Добрий вечір!

Ось і настав час першої інтриги нинішнього футбольного сезону. Чемпіон України донецький "Шахтар" зійдеться в матчі за Суперкубок із володарем Кубка київським "Динамо". І вперше в історії Мірча Луческу протистоятиме донецькому "Шахтарю"!

Найпопулярніший футбольний жарт сьогодні: Мірча Луческу заходить після поразки киян в роздягальню і каже: "Це я створив команду, якій ви сьогодні програли"!

Жарти-жартами, але більшість фахівців віддають перевагу саме команді, яку нині очолює Луїш Каштру. Вона більш класна, більш зіграна, має гравців з вищою індивідуальною майстерністю. Надія киян – на емоційний підйом, який відчули футболісти після зміни тренера.

Як воно буде – побачимо вже за кілька годин.

Тим часом стали відомі стартові склади команд:

"Шахтар": Пятов - Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко - Степаненко, Маркос Антоніо, Алан Патрік – Тайсон, Тете, Мораєс

Запасні: Трубін, Болбат, Хочолава, Марлос, Соломон, Коноплянка, Майкон, Фернандо, Коваленко

"Динамо": Бущан - Тимчик, Кенджьора, Сирота, Караваєв - Сидорчук, Шапаренко – Де Пена, Буяльський, Родрігеш - Супряга

Запасні: Бойко, Соль, Цітаїшвілі, Циганков, Леднєв, Андрієвський, Вівчаренко, Забарний, Дуелунд

Сьогодні наш експерт Віктор Грачов спрогнозував появу в старті "Шахтаря" Бондаря та Тете. Як бачимо – не помилився. І серед десятків інших інтриг намічається ще одна – Супряга грає в нападі, Бондар – у захисті.

Команди виходять на поле.

Індивідуальні призи отримали кращі гравці минулого сезону.

Гра почалася!

1 хв. Пенальті вимагав "Шахтар" уже на першій хвилині. Однак у руку Сидорчука м'яч влучив від його ж стегна. Це не пенальті.

4 хв. Мораєс віддав на Патріка, але удар Алана заблокували захисники. Кутовий.

6 хв. Повна перевага "Шахтаря" в перші хвилини. Гол назріває.

9 хв. Спроба вибігти киян в контратаку завершилася тим, що Луческу накричав на Караваєва.

12 хв. "Динамо" перейшло до позиційних атак. Швидко змінилася влада в матчі!

13 хв. Бондар порушив правила на Супрязі. Хіба Валерію вперше?

16 хв. Супряга отримав м'яч на хід від Сироти, але незграбно відпустив його до рук П'ятова.

19 хв. Додо бив із середньої дистанції, але Бущан вкупі із захисниками вибили м'яч подалі.

21 хв. ГОЛ!!!! "Динамо" відкриває рахунок! Родрігеш пасом вивів на подачу Сидорчука, той навісив на воротарський майданчик, а Де Пена головою побив у ближню дев'ятку – 0:1.

24 хв. У Києві на заздрість половині України все більше пускається дощ!

26 хв. Родрігеш непогано виводив на удар Де Пену, але уругваєць не зумів обробити м'яч.

29 хв. "Шахтар" із м'ячем, але без гольових моментів. Лютує Каштру на тренерській лаві.

32 хв. ГОЛ!!! Шедевр від Родрігеша!!! Блискавична атака киян і люксембуржець елегантно перекинув П'ятова. Оце-то сюрприз! – 0:2!

35 хв. Родрігеш розриває фланг на пару із Тимчиком. Кутовий заробили хлопці.

37 хв. ГОЛ!! Мораєс! Четверо киян побігли не пускати Додо в карний майданчик, а той виконав подачу точно на голову Мораєсу – 1:2! "Шахтар" повертається в гру!

41 хв. Поперечина! Тете бив хвацько немов підтверджував назву знаменитого пістолету!

45 хв. Арбітр двічі не помічав порушень з боку гравців "Шахтаря". У першому випадку це завершилося голом Мораєса. Негарно вийшло.

Перерва підкралася непомітно.

46 хв. Заміна в гірників. Марлос вийшов замість Маркоса Антоніо.

48 хв. Другий тайм розпочався з несамовитих атак "Шахтаря".

50 хв. Шапаренко заробив жовту картку. Збив Степаненка.

53 хв. Повторює початок першого тайму "Шахтар". Затиснули динамівців донеччани.

56 хв. Бущан ледь не привіз собі гол. Віддав супернику і Тете ледь не зрівняв рахунок.

59 хв. Де Пена збив Тете і отримав попередження.

61 хв. Замість Супряги виходить Соль, а замість Тете – Манор Соломон.

64 хв. Соломон небезпечно прострілював, а захисник Матвієнко (!!) не влучив головою у ворота.

66 хв. Кияни хвилин 15 не можуть вийти із власної половини поля. Тимчик і Родрігеш після блискучого першого тайму програють Тайсону і Матвієнку.

70 хв. Ще одна заміна. Коноплянка виходить замість Бондаря.

73 хв. Каштру написав записку Тайсону. "Я вам пишу. Чого ж іще?"

74 хв. Замість Де Пени вийшов Андрієвський.

77 хв. Соломон прорвався правим флангом і небезпечно прострілив. Ніхто не відгукнувся.

78 хв. Атаки "Шахтаря" стали схожими на заїжджену платівку. Зникає гострота.

81 хв. Перша атака киян у другому таймі. Андрієвський заробив кутовий.

82 хв. Заміна в киян. Леднєв замість Буяльського.

83 хв. ГОЛ!! Андрієвський після подачі з правого флангу ніби рукою накинув м'яч на голову Соля і той забиває – 1:3!

86 хв. Зачіска у Тайсона все така ж кучерява хоч увесь матч іде дощ! Ще більше диво аніж перемога "Динамо"!

88 хв. Три удари в динамівців у площину воріт і три голи!

89 хв. Фернандо не влучає у ворота з трьох метрів!

90 хв. Коноплянка бив у ворота, але хтось із нападників гірників виніс його з лінії воріт!

5 хв додав арбітр.

90+4 хв. "Динамо" знову вибралося в контратаку.

Все, свисток. "Динамо" перемогло "Шахтар" різницею в два м'ячі. Хто би міг подумати?

Кияни втретє поспіль виграли Суперкубок.

Зараз ви читаєте новину «Луческу виграв у Ахметова суперкубок України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua