понеділок, 24 серпня 2020 06:11

Як "Баварія" зламала опір ПСЖ

Гнабрі зіграв не найкращий матч. Фото Рейтер

Перший в історії фінал Ліги чемпіонів без уболівальників закінчився мінімальною перемогою "Баварії" над ПСЖ - 1:0 в дуже цікавому матчі.

Стартові склади суперників були майже без сюрпризів - лише хід Фліка з виходом Комана трохи здивував (у другому таймі стане зрозуміло, чому тренер "Баварії" так вчинив). Повідомляє "Трибуна".

Перший тайм закінчився без голів, але назвати його нудним язик не повертається. У "Баварії" була територіальна перевага, але створювали моменти обидві команди - відмінно в рамці своїх воріт грав як і Кейлор Навас, так і Мануель Нойєр.

Але довго без забитих голів матч не протримався. Перший м'яч у другому таймі забив якраз той самий Кінгслі Коман. Кімміх зряче подав на дальню штангу, де вихованець "ПСЖ" покарав свою колишню команду - 0:1.

У нервовій кінцівці могли забити і ті, і інші, але титул відправляється все ж в Мюнхен. "Баварія" святкує другий потрійний успіх за останні 7 років - мюнхенці взяли і чемпіонат, і Кубок. І Лігу чемпіонів в найдовшому сезоні в історії футболу.

А "ПСЖ" так і залишився за крок від мрії - на рахунку парижан поки що немає перемог в Лізі чемпіонів.

У цьому сезоні "Баварія" виграла всі матчі Ліги чемпіонів. Таке досягнення вже ніхто не зможе перевершити.

Зараз ви читаєте новину «Як "Баварія" зламала опір ПСЖ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua