понеділок, 30 липня 2012 15:03

Айвазян і Куліш не потрапили у фінал зі стрільби, чемпіоном став стрілок з Румунії

Артур Айвазян виступить ще у змаганнях зі стрільби з гвинтівки з дистанції 50 метрів ФОТО: noc-ukr.org

Румун Алін Георге Молдовяну виграв золоту медаль Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів. Це золото стало для Румунії першим. Друге місце посів італієць Нікколо Кампріані, бронзову медаль завоював індієць Гаган Наранг.

Молдовяну показав результат 702,1 очка. Кампріані набрав 701,5 очка, Наранг - 701,1 очка.

Усього збірна Румунії виграла на Олімпійських іграх 2012 року дві медалі - одну золоту і одну срібну. Срібло в змаганнях дзюдоїсток у вазі до 48 кілограмів виборола Аліна Думітру, повідомляє "Лента".

Українські стрілки Сергій Куліш та Артур Айвазян не потрапили у фінальну вісімку. Куліш набрав 593 і зайняв 18 місце, стільки ж вибив Айвазян, який посів 19 місце серед 47 спортсменів.

Зазначимо, що Айвазян ще виступить у змаганнях зі стрільби з гвинтівки з дистанції 50 метрів. У цьому виді програми він став олімпійським чемпіонів 2008 року. Також у цій дисципліні виступить і Куліш.

Зараз ви читаєте новину «Айвазян і Куліш не потрапили у фінал зі стрільби, чемпіоном став стрілок з Румунії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua