субота, 19 листопада 2016 10:03

"Я забув про індивідуальні нагороди": в мережу виклали промову Роналду після перемоги на Євро-2016

В офіційному твіттері збірної Португалії з'явилося відео промови форварда Кріштіану Роналду після переможного фіналу Євро-2016 з Францією (1:0).

Нагадаємо, що Роналду замінили по ходу фіналу через травму.

"По-перше, я хотів би подякувати тренеру Фернанду Сантушу. Без нього нічого цього не вийшло б. По-друге, всім гравцям та іншим членам команди, хто зробив внесок у цю перемогу.

Ніхто не вірив в Португалію, але правда в тому, що ми зробили це. Всі ми. Я дуже радий, сьогодні один з найщасливіших днів мого життя. Я забув про індивідуальні нагороди, перемоги в Лізі чемпіонів - сьогодні найщасливіший момент. Я плакав три або чотири рази. Мій брат сказав мені, щоб я заспокоївся, але я не міг.

Це правда, я говорю вам це від щирого серця. Клянуся життям мого сина, я дуже-дуже щасливий. Міг би повторити це 100 разів. Ми заслужили це і увійшли в історію Португалії", - сказав тоді Роналду.

Основний час гри команди закінчили з рахунком 0:0. Були призначені два додаткові тайми по 15 хвилин. На 109-ій хвилині гри, у другому екстра-таймі Едер вразив ворота французів.

У підсумку збірна Португалії виграла з рахунком 1:0 і вперше в історії завоювала титул чемпіонів Європи.

Зараз ви читаєте новину «"Я забув про індивідуальні нагороди": в мережу виклали промову Роналду після перемоги на Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua