середа, 14 березня 2012 17:46

"Я граю не для того, щоб бути кращим в історії" - Мессі

Нападаючий "Барселони" Ліонель Мессі заявив, що розуміє значення своїх голів, але не вважає головним поліпшення свого бомбардирської рахунку.

"Мої голи важливі. Якщо вони вдаються, вони приносять радість. Але чим я дійсно задоволений, це успіхами команди. Ми завжди намагаємося показувати командну гру, і без цих партнерів по команді ми не добилися б того, до чого вже прийшли.

Звичайно, я дуже радий, що забив п'ять м'ячів в одному матчі, що наблизився до рекорду Сезара. Попереду багато ігор, і, будь-ласка, не просіть мене назвати дату, коли я поб'ю цей рекорд.

Кращий в історії? Я граю не для того, щоб бути кращим в історії - я граю для команди, для людей і просто для того, щоб відчувати себе добре", - цитує Мессі ESPN.

Нагадаємо, Мессі забив п'ять голів у ворота "Байера" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

На 25-й хвилині зустрічі аргентинцеві асистував півзахисник каталонців Хаві, на 42-й хвилині - Іньєста, а на 49-й - Фабрегас. Мессі забив уже 12 м'ячів у поточному розіграші Ліги чемпіонів.

Таким чином, Мессі вийшов на перше місце в списку бомбардирів Ліги чемпіонів-2011/12.

Додамо, що Мессі вперше у своїй кар'єрі забив п'ять голів в одному матчі. До цього він зробив покер у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів-2009/10 з "Арсеналом".

За всю історію Кубка європейських чемпіонів пента-трик вдалося зробити лише півзахиснику "Аякса" Сорену Лербю - в сезоні-1979/80 в матчі 1/8 фіналу з "Омонією" (10:0), інформує AS.

Зараз ви читаєте новину «"Я граю не для того, щоб бути кращим в історії" - Мессі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua