пʼятниця, 14 серпня 2020 21:36

8:2! "Баварія" розтоптала Мессі й "Барселону"

Протистояння каталонців і баварців називають найцікавішим у чвертьфіналі. Фото fcbarcelona.com

Добрий вечір!

Запрошуємо вас до Лісабона, де сьогодні буде зіграно третій за ліком, але перший за значимістю та інтригою чвертьфінал Ліги чемпіонів. А як може бути інакше, коли на такій стадії зустрічаються "Барселона" й "Баварія"? Обидві команди – найвищого топового рівня із зірками першої величини.

Сьогодні ми дізнаємося, хто ж насправді сильніший у протистоянні: шестиразовий володар "Золотого м'яча" аргентинець Ліонель Мессі чи поляк Роберт Левандовський, який був головним претендентом на нагороду аж поки "Франс Футбол" не вирішив скасувати її.

Хто ж виявиться сильнішим? Баварський суперклуб, який легко виграв черговий титул у Німеччині й трощив усіх суперників на шляху до чвертьфіналу чи "Барса", яка провела невдалий сезон, поступившись за всіма статтями "Реалу"? Дізнаємося вже за дві години.

Тим часом стали відомі склади команд.

"Барселона": тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Жорді Альба, Роберто, Бускетс, де Йонг, Мессі, Суарес, Відаль.

"Баварія": Нойер, Боатенг, Алькантара, Алаба, Кімміх, Перішич, Горецька, Девіс, Гнабрі, Мюллер, Левандовськи.

До початку матчу залишаються лічені хвилини.

Почали гру команди!

3 хв. Перший гольовий момент у "Барселони". Серхіо Роберто прострілив із правого флангу, але Нойєр випередив Суареса.

4 хв. Гол!!! "Баварія". Мюллер обігрався з Левандовським і забив із району 11-метрів. Тер Штеген стрибнув для пристойності – 1:0.

7 хв. ГОЛ! Алаба вражає власні ворота. Переривав простріл австрієць і в підсумку елегантно перекинув Нойєра – 1:1.

9 хв. Оце-то початок організували команди!

10 хв. Мессі прострілив, а простріл вийшов такий, що м'яч ударився в дальню штангу. "Баварія" в ступорі.

13 хв. Бускетс перериває небезпечний простріл з правого флангу атаки "Баварії".

16 хв. У позиційному нападі грає "Барселона". Поки без особливих дивідентів.

19 хв. Серія кутових у виконанні "Баварії" у якість не перейшла. Жодного гольового моменту німці не створили.

22 хв. ГОЛ! Перішич. Чудова комбінація баварців. Відбір, блискавичний пас і сильний удар в дальній кут прошиває голкіпера "Барселони" – 1:2.

26 хв. Кутовим і ударом вище воріт відповідає "Барселона".

27 хв. ГОЛ!!! Запахло розгромом! Геніальний пас Мюллера за спину Лангле і Гнабрі розстрілює Тер-Штегена – 1:3!

31 хв. Це вже все! ГОЛ! Томас Мюллер! Простріл із правого флангу й Мюллер випереджає бідолашного Лангле. Чимсь нагадує ця гра матч шестирічної давнини між Німеччиною і Бразилією.

34 хв. Три голи за 9 хвилин організували німці. І це ще Левандовський не забивав!

36 хв. Статистика ударів 3:12 на користь "Баварії". І цю гру називали суперматчем? Бідолашного Мессі ще так не били!

39 хв. Щільний удар Левандовського після кутового, але просто у воротаря.

41 хв. Таке враження, що цьогорічний розіграш Ліги чемпіонів – просто формальність. "Баварія" розтрощить будь-кого. Наступним приготуватися "Ман Сіті"?

42 хв. Боатенг отримує жовту за фол на Суаресі. А що, Суарес хіба є сьогодні на полі?

45 хв. Суарес спростовує мої слова і б'є у площину воріт для статистики. І тут же свисток арбітра на перерву.

46 хв. Поновилася гра. Звісно, "Барселона" воліла би більше на поле не виходити, але треба випити свою чашу до дна.

Заміна у каталонців. Замість Серхіо Роберто виходить Грізманн. Як це француз не зіграє в такому матчі ганьби?

48 хв. Перішич промчав флангом, але віддати не зумів.

49 хв. Знову Перішич отримує м'яч від Мюллера й б'є просто в Тер-Штегена.

51 хв. Знову баварці. Горетцка б'є вище воріт. І за хвилину отримує жовту Алаба.

54 хв. Забиває таки п'ятий "Баварія", але з явного офсайду.

57 хв. ГОЛ! Суарес повертає інтригу. Розкрутив Боатенга і невідпорно пробив у кут – 2:4!

60 хв. Альба отримує жовту.

63. хв. ГОЛ! Альфонсо Девіс як клоун у цирку показав фокус захиснику і віддав на Кімміха – і 5:2!

67 хв. Заміна. Коман замість Перішича.

68 хв. Мюллер забрав м'яч у захисника й віддавав на Комана. Захисник кинувся під удар, як під танк. Після розіграша кутового рятує каталонців Тер-Штеген.

70 хв. Заміна. Замість Бускетса виходить Фаті.

74 хв. Намагається забити шостий "Баварія", але Левандовського сьогодні хтось зачаклував.

76 хв. Замість Гнабрі виходить Коутіньйо.

77 хв. Мессі вирішив нагадати про себе. Пройшов лівим флангом і потренував Нойєра.

80 хв. Гольові моменти – 8 проти 27. І це не гандбол!

81 мин. Левандовський !!! Головою в порожні ворота. Була надія на офсайд, але не виправдалася!

85 хв. ГОЛ Коутіньйо – 2:7

87 хв. Я не доберу слів. Бразилія – ФРН близенько!

89 хв. І восьмий відразу! Коутіньйо робить дубль! Це якесь історичне побиття. Запам'ятайте цю ніч!

90 хв. Не знаю чи писати про жовту Відалю в світлі того, що відбулося?

Все, побиття закінчилося. По 1:4 в кожному таймі.

У півфіналі "Баварія" зустрінеться з переможцем пари – "Манчестер Сіті" – "Ліон".

Зараз ви читаєте новину «8:2! "Баварія" розтоптала Мессі й "Барселону"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua