неділя, 01 травня 2011 22:03

"Динамо" не дозволило "Шахтареві" стати чемпіоном у Києві

У центральному матчі 27-го туру Прем'єр-ліги України київське "Динамо" розгромило донецький "Шахтар" - 3:0. "Гірникам" було достатньо не програти сьогодні, щоб достроково оформити чемпіонство. Кияни були категорично проти такого сценарію і відклали тріумф донеччан до наступного туру.

Розгром "Шахтаря" розпочався у першому таймі з пенальті. Арбітр зустрічі львів'янин Юрій Можаровський призначив одинадцятиметровий (боролися Даріо Срна і Андрій Шевченко), а Олег Гусєв впевнено його реалізував.

Другий тайм був більш насичений подіями. На 62-1 хвилині гол-красень забив Шева. Асистентом став Артем Мілевський. Остаточний рахунок у матчі встановив Гусєв, який записав на свій рахунок "дубль". Це сталося на 90-й хвилині.

"Шахтар" закінчував поєдинок у меншості. За суперечки з арбітром вилучення заробив наставник "гірників" Мірча Луческу.

У наступному турі "Динамо" їде до Львова. Матч з "Карпатами" пройде 7 травня. Цього ж дня "Шахтар" вдома прийме донецький "Металург".

27 тур

"Динамо" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк) - 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 Гусєв (24, з пен.), 2:0 Шевченко (62), 3:0 Гусєв (90)

"Динамо": Шовковський (к), Даніло Сілва, Вукоєвич, Попов, Шевченко, Ярмоленко (Зозуля, 88), Мілевський (Алієв, 90+2), Гусєв, Єрьоменко, Хачеріді, Юссуф (Бетао, 80)

Запасні: Коваль, Гармаш, Кравець, Ель-Каддурі

Головний тренер: Юрій Сьомін

"Шахтар": П'ятов, Срна (к), Ракицький, Іщенко, Рац, Степаненко, Фернандіньо (Морено, 73), Мхітарян, Вілліан, Тейшейра, Едуардо (Коста, 84)

Запасні: Вірт, Кобін, Чижов, Хюбшман, Гай

Головний тренер: Мірча Луческу

Попередження: Фернандіньо (24), Іщенко (27), Срна (28), Ярмоленко (42)

Вилучення: Луческу (75)

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" не дозволило "Шахтареві" стати чемпіоном у Києві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua