понеділок, 21 лютого 2011 11:52

Вперше в історії чемпіонату Іспанії воротар забив гол головою

Воротар іспанського футбольного клубу "Депортиво" Даніель Арансубія забив гол на п'ятій доданій хвилині матчу з "Альмерією" (1:1). Арансубія врятував свою команду від поразки, відзначившись ударом головою після розіграшу кутового.

Арансубія став першим воротарем в історії іспанської першості, який забив гол головою. Про це повідомляє AFP.

Рахунок у матчі на 49-й хвилині відкрив гравець "Альмерії" Пабло П'ятті, проте "Депортиво" вдалося добитися нічиєї. Після гри Арансубія підкреслив, що у минулому він вже намагався забити гол, але у нього ніколи не виходило це зробити.

"Депортиво", яке набрало 26 очок в 24 матчах, займає 13-е місце в чемпіонаті Іспанії. "Альмерія", на рахунку якої 21 очко, знаходиться на 19-му (передостанньому) місці.

Лідирує у першості країни "Барселона", що має 65 очок. У мадридського "Реала", що займає друге місце, - 60 очок.

Нагадаємо, в жовтні минулого року голкіпер "Кривбасу" Євген Боровик став героєм домашнього матчу проти київського "Арсеналу", забивши гол у компенсований арбітром час. Страж воріт відгукнувся на подачу кутового і головою переправив м'яч у сітку воріт "канонірів".

Цей гол воротаря з гри - перший в історії елітного українського дивізіону.

Зараз ви читаєте новину «Вперше в історії чемпіонату Іспанії воротар забив гол головою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua