Ексклюзиви
Вівторок, 10 травня 2016 19:35

Українські винахідники представили проект марсіанського літака у конкурсі NASA

Українські винахідники представили проект марсіанського літака у конкурсі NASA

Українська команда Mars Hopper бореться за приз глядацьких симпатій з проектом "марсіанського коника".Два тижні тому винахідники здобули перемогу у місцевому етапі всесвітнього хакатона від NASA - SpaceApps Challenge.

Про це повідомляється на сайті проекту alpha centauri.

Mars Hopper "стрибатиме" з полярних шапок Марса та збирати на них лід і перетворювати на паливо. Паливо використовуватимуть для наступних стрибків.

Проект дозволяє вивчати Марс за допомогою його ж природних ресурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NASA виявило кисень в атмосфері Марса

"Команді Mars Hopper потрібна ваша підтримка! Пару тижнів тому ми зібралися і створили ідею про Марсіанському літаку, який буде використовувати вуглекислий газ для створення тяги. З вуглекислого газу складається атмосфера Марса і лід на його полярних шапках. Здобувши сухий лід, його можна нагріти термоизотопным генератором, довести до надкритичного стану і випустити назад в атмосферу Марса з великою швидкістю! Таким чином, злітаючи і сідаючи, цей апарат зможе покрити величезну територію і надати безліч даних про полярних шапках Марса і атмосфері", - описують свій проект розробники.

Нині на сайті конкурсу проходить голосування, і кожен бажаючий може підтримати проект українців.

Нагадаємо, команда програмістів Житомирського військового інституту імені Корольова перемогла у Міжнародному конкурсі NASA Space Apps Challenge - 2016. Вона представила проект DronProtect в номінації "Do not Crash My Drone".

Зараз ви читаєте новину «Українські винахідники представили проект марсіанського літака у конкурсі NASA». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі