Вівторок, 30 січня 2018 02:55

Створили капці, що самі стають на місце

Створили капці, що самі стають на місце
Придумали тапочки, що стають на запраграмоване місце. Фото: скріншот

Японська компанія Nissan відкрила в Хаконе новий готель, де гостьові кімнати "оснащені" капцями, які самі стають на вільне місце до інших.

Також там представлені подібні столи і подушки на підлогу. Про це повідомляє компанія.

Подробиць про технічне оснащення тапочок розробники не розкривають. Тапочки, подушки і столи цієї серії самостійно розставляються на заздалегідь визначені для них місця, якщо ними деякий час ніхто не користується. При цьому тапочки, кинуті в безладді біля входу в кімнату, самостійно розбираються по парах і шикуються в шеренгу біля порога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці створили "розумний" спінер

Система автономної "парковки" для капців, подушок і столів заснована на системі автономної парковки, вперше представленої в жовтні 2017 року на електромобілі Nissan. До складу цієї системи входить обчислювальний блок, камери і ультразвукові датчики. Паркувальна система може самостійно припарковувати автомобіль на вільне місце.

Професор Токійського університету Такузо Аїда разом зі своєю командою розробив скло. Воно особливе тим, що здатне самостійно відновлюватися після пошкоджень. Основою самовідновлюваного скла є поліефір тіосечовини, твердий прозорий полімерний матеріал, що має гладеньку поверхню.

Зараз ви читаєте новину «Створили капці, що самі стають на місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода