Пʼятниця, 19 травня 2017 07:28

Провайдери почали закривати доступ до "ВКонтакте"

Мобільні оператори Київстар, Vodafone та Інтертелеком вчора заблокували трафік із заборонених російських сайтів.

Провайдери домашнього інтернету поступово відмовляються від "ВКонтакте", "Одноклассников", Yandex і Mail.ru.

При спробі за допомогою мобільного інтернету від Vodafone зайти на сайт "ВКонтакте" сторінка не відображається і з'являється повідомлення - "Немає зв'язку із сайтом".

"Шановний клієнте! Ви користуєтеся послугами інтернет-провайдера Київстар. Ми дотримуємося законів України і змушені заблокувати доступ до соцмережі "ВКонтакте", – сказано у повідомленні компанії.

Автор: korrespondent.net
  Київстар заборонив російські сайти
Київстар заборонив російські сайти

"Для повного блокування сайтів потрібно близько двох років і 1 мільярд доларів. Ця сума здається космічною. Але з іншого боку, в Україні офіційно працюють близько 6 тисяч операторів і провайдерів телекомунікацій. Майже кожному з них доведеться винаходити спосіб, щоб моніторити заборонені ресурси", - сказав голова правління інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Провайдери платитимуть штрафи за невиконання указу про заборону сайтів РФ

Автор: Liga.net
  Які провайдери заблокували російські сайти
Які провайдери заблокували російські сайти
"В умовах стислих термінів і обмежених ресурсів оптимальний варіант – блокування запитів абонентів на рівні URL-адреси, IP, DNS тощо. За попередніми оцінками, це може зайняти кілька днів", - кажуть у телеком-операторі Vega.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відреагували користувачі на заборону російських соцмереж

Згідно з указом президента Петра Порошенка, 16 травня в Україні заборонили соцмережі "ВКонтакте" і "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки.
Зараз ви читаєте новину «Провайдери почали закривати доступ до "ВКонтакте"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі