Ексклюзиви
Четвер, 28 грудня 2017 13:25

5 новинок військової техніки 2017 року
7

За останні роки війни на Донбасі на багатьох підприємствах Укроборонпрому створили десятки новітніх зразків озброєння. Крім того, за цей час концерн отримав державне оборонне замовлення на суму 11,7 млрд грн.

Безпілотники, бойові модулі для бронетехніки, артилерійські та радіолокаційні системи продемонстрували перспективні розробки українського оборонного комплексу. Конструктори та інженери підприємств патентують різні винаходи. Їх використовують у багатьох моделях виробленої техніки задля підвищенню її якості

З 2014-го року Укроборонпром передав 15,9 тис. одиниць озброєння та військової техніки для української армії.

Gazeta.ua підготувала добірку техніки, яку цього року продемонстрували підприємства оборонно-промислового комплексу України.

Мобільний мінометний комплекс "Барс-8ММК"

"Барс-8ММК" - мінометний комплекс, розроблений ДП "Укроборонсервіс". Він інтегрований у систему обміну інформацією на полі бою. У режимі реального часу отримує точні координати ворога від дронів, безпілотників чи інших систем спостереження.

Автор: ukroboronprom.com.ua
  Мобільний мінометний комплекс "Барс-8ММК"
Мобільний мінометний комплекс "Барс-8ММК"

Комплекс оснастили мінометом 120 мм. Для приведення "Барс-8ММК" у бойовий стан необхідно 30 с. Вогонь вражає цілі за точними координатами. Система значно підвищує точність та ефективність вогню.

3D оглядовий локатор 80К6Т

3D оглядовий локатор 80К6Т розробив науково-виробничий комплекс "Іскра". Радар може працювати з різними зенітно-ракетними комплексами.

Особливість пристрою - цифрова фазована активна решітка. Завдяки цьому система з високою точністю визначає ціль за трьома координатами: дальність, азимут і висота. Крім того, проектує 3D-модель цілі. Повітряні об'єкти можна розгледіти на відстані 500 км. На висоті - 40 км.

Автор: Укроборонпром
  3D оглядовий локатор 80К6Т
3D оглядовий локатор 80К6Т

Пристрій оснастили спеціальною програмою обробки сигналів. Вона виявляє малорозмірні та крилаті ракети. 3D оглядовий локатор 80К6Т може відслідковувати до 500 цілей одночасно.

Високоточний артилерійський снаряд "Карасук"

"Карасук" - зразок "розумної зброї". Вона забезпечує максимальну вірогідність знищення цілі першим пострілом на дальності до 12 км. Снаряд розробив науково-виробничий комплекс "Прогрес".

Пристрій оснастили лазерними цілевказівниками-далекомірами. Їх можна встановлювати на землі або на безпілотні літальні апарати. "Карасук" можна використовувати з артилерійських систем калібру 122-мм, гармат Д-30 та самохідних артилерійських установок 2С1.

Автор: Укроборонпром
  Високоточний артилерійський снаряд "Карасук"
Високоточний артилерійський снаряд "Карасук"

Електронні та оптико-механічні системи снаряду можуть витримати надвисокі перевантаження під час артилерійського пострілу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 новинок української техніки, виготовленої 2016 року

Бойова машина підтримки танків "Страж"

Машина "Страж" захищає танки на полі бою, знищує повітряні та наземні цілі. Її розробили спільними зусиллями Житомирського та Київського бронетанкових заводів і холдингової компанії "Артем". Вона спеціалізується на виробництві авіаційних та протитанкових ракет, приладів та обладнання для авіації.

Автор: Укроборонпром
  Бойова машина підтримки танків "Страж"
Бойова машина підтримки танків "Страж"

Техніку створили на базі танка Т-64. "Страж" оснастили бойовим модулем "Дуплет", двома автоматичними гарматами ЗТМ-2, автоматичним гранатометом та високоточним ракетним комплексом "Бар'єр". За наведення зброї відповідає комп'ютеризована система управління вогнем, тепловізор, лазерний далекомір і лазерний канал наведення ракет.

Автор: ukroboronprom
  Бойова машина підтримки танків "Страж"
Бойова машина підтримки танків "Страж"

Бойова машина важить 33 т. Має двигун на 700 к.с. Максимальна швидкість руху - 62 км/год.

БТР-4МВ1

БТР-4МВ1 - нову машину виготовили за вимогами НАТО. БТР-4 використовують військові в АТО. При модернізації БТР-4МВ1 фахівці Харківського конструкторського бюро ім. Морозова врахували усі побажання українських військових. Конструктори називають БТР-4МВ1 міні-танком.

Автор: Укроборонпром
  БТР-4МВ1
БТР-4МВ1

Техніка має автоматичну коробку передач. Завдяки цьому машиною легко маневрувати. Її оснастили кількома відеокамерами. Тому можна контролювати ситуацію навколо на 360 градусів. Бронемашина їздить зі швидкістю 110 км/год. Крім того, вона може плавати зі швидкістю до 10 км/год.

БТР може перевозити 7 осіб. Водить машину екіпаж з 3 військових. Це - механік-водій, командир і навідник-оператор.

Автор: ukroboronprom.com.ua
  Приціл ОЕП-ВН
Приціл ОЕП-ВН

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці зробили танк, який знищить російську техніку

БТР-4МВ1 оснастили оптико-електронним прицілом з потужним тепловізором. Його розробив Ізюмський приладобудівний завод. Він дозволяє екіпажу бронетранспортера працювати вночі та за складних погодних умов. Особливість пристрою - високочутливий тепловізор. Він виявляє цілі на відстані близько 5 км.

Київський бронетанковий завод показав, скільки передав до Збройних сил України, Нацгвардії та інших силових структур бронетехніки. Понад півсотні нових БТР-3ДА, відремонтовані танки Т-72, а також інша бронетехніка уже у війську. Загалом із цехів заводу 2017 року вийшли понад 100 одиниць нових, модернізованих та відновлених одиниць бронетехніки.

Зараз ви читаєте новину «5 новинок військової техніки 2017 року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі