Доктор Девід Уолш з американської Медичної асоціації говорить: "Ігри мають розважати без постійного насильства - каліцтва, вибухів, вбивства всього і всіх, що є в полі зору. Цією продукцією відеоігрової індустрії користуються юні і та морально незрілі люди. В результаті у молоді з"являється надмірна залежність від насильства як основної теми усіх ігор".
Дослідження, проведене Американською асоціацією психологів, підтверджує, що діти, які грають у жорстокі ігри, частіше ведуть себе більш агресивно по відношенню до інших і шукають жорстокі забавки.
Психологі вважають, що вплив таких ігор може бути навіть більш шкідливим, ніж "насильницьких" телепрограм і фільмів. Це пояснюється тим, що геймери ідентифікують себе з агресором.
На початку цього року 17-річний геймер Петрік Даніель був визнаний винним у вбивстві своїх батьків, які не дозволяли йому грати у гру Halo-3 на Xbox.
Спеціалісти також висловили стурбованість з приводу нещодавнього виходу відеогри Resident Evil 5, на думку багатьох, вона занадто жорстока.
Але виробники ігор виправдовуються. Головний маркетолог компанії Capcom Стюарт Тернер сказав: " Ми не будемо зменшувати насильство в наших іграх. Вони призначені для дорослих, в них не повинні грати діти. Батьки мають бути більш освіченими і не дозволяти дітям до 18 років грати в жорстокі ігри. Ви ж не дозволите своїй 12-річній дитині подивитися "Хрещений батько" або випити віскі".
За матеріалами SkyNews
Переклад Gazeta.ua
Коментарі