Пʼятниця, 25 липня 2008 16:02

За номером довідки можна замовити квіти

Компанія МТС представила довідково-інформаційну службу "VIP-довідка 109".

Щоб скористатися її послугами, абонентові достатньо зателефонувати за номером 109. Можна отримати юридичну консультацію, послугу голосової навігації в найбільших містах України та Росії, зарезервувати місця в столичних ресторанах і кінотеатрах, замовити таксі, доставку квітів, подарунків, ліків. Також можна дізнатися розклад руху залізничного, морського й річкового транспорту, автобусів, маршруток. Нададуть інформацію й про курси валют, банківські послуги, кредитні установи, банки та найближчі банкомати.

Послугу цілодобово надають шістьма мовами: українською, англійською, німецькою, французькою, російською та іспанською.

"Мобільний перекладач" дозволить отримати усний переклад із 10 мов, а також замовити послугу письмового перекладу ще з 44.

— Вартість включає плату за з"єднання згідно з тарифним планом абонента та вартості хвилини розмови, яка складає 12 гривень. Ціна за хвилину однакова для всіх тарифів, — каже Влад Войтович, 27 років, із компанії МТС.

Для абонентів передплаченого тарифного плану "Супер МТС" плата за з"єднання становить 29 коп., контрактних абонентів з"єднають безплатно.

— Абоненти інших тарифних планів "МТС-Україна" можуть отримати інформацію за номером 111, дочекавшися з"єднання з оператором кол-центру, — додає Войтович.

Зараз ви читаєте новину «За номером довідки можна замовити квіти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода