Четвер, 15 жовтня 2009 09:50

Творець віртуального простору картає себе за подвійний слеш

Творець  віртуального простору картає себе за подвійний слеш

Творець WWW-простору картає себе за використання подвійного слешу в адресі.

Британський вчений Тім Бернерс-Лі, який створив WWW-простір, сказав, що рішення включити дві косі риси в написання інтернет-адреси було помилковим.

Глава World Wide Web Consortium, що здійснює нагляд за розвитком веб-простору, заявив на симпозіумі, що відбувся в Нью-Йорку минулого тижня, що можна було розробити інтернет-адреси без використання поєднання backslash-backslash.

Він поскаржився на широке розповсюдження позначення. "Погляньте на папір і дерева, які можна було б врятувати, якби людям не довелося застосовувати цей знак у написанні протягом багатьох років, не кажучи вже про людські зусилля та час, витрачений на введення цього знака в адресному рядку браузера незліченні мільйони разів" , - підкреслив він.

Спочатку коса риска в написанні URL-адреси була обов"язковою умовою для переадресації на потрібну сторінку. У сучасних браузерах поєднання http:// на початку рядка додається автоматично.

За матеріалом: Utro.ru

Зараз ви читаєте новину «Творець віртуального простору картає себе за подвійний слеш ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 779
Голосування Куди плануєте поїхати після всіх карантинів?
  • До моря. У теплі краї
  • У туристичні міста Європи
  • Подорожуватиму Україною
  • Провідаю батьків / родичів
  • Працюватиму. На поїздки немає грошей
  • Мені карантин не заважав подорожувати
Переглянути