
Киянка Софія Межинська, 41 рік, має власний бізнес. Вона директор ремонтно-будівельного підприємства "Мекотор". Уже майже рік користується телефоном "Нокія 6030".
— Це не дуже дорогий телефон: сьогодні його можна купити гривень за 500, — каже пані Софія. — Але в трубці зі зручним меню є майже все, що може мені може знадобитися: будильник, електронна пошта, нагадування про дні народження, зустрічі. Та й калькулятор у мобільному не раз виручав. Окрім того, у бізнесі важливо бути постійно на зв"язку.
Недавно пані Софія відпочивала за кордоном. Їй зателефонував замовник і запропонував вигідний контракт. Межинська зв"язалася з офісом, дала вказівки підлеглим. Вони швидко оформили документи і робота закипіла.
Ділові жінки здебільшого використовують мобілку для розмов і байдужі до таких функцій, як інфрачервоний порт, диктофон чи пакетна передача даних. Але поліфонічні мелодії дзвінка та кольоровий екран — це мінімум для жіночого апарата.
— В основному наші клієнтки звертають увагу на розмір телефонної книги, час роботи телефону без підзарядки, — каже Анастасія Садовська, 21 рік, продавець магазину "Евросеть". — Майже всі обирають невеликі "розкладачки". Молодші панянки полюбляють кольорові корпуси. А солідні пані надають перевагу апаратам, максимально простим у користуванні, з великими клавішами і не надто яскравим корпусом.
Довгі нігті заважають натискати на маленькі, близько розташовані кнопки
— Яскравий телефон — це не зовсім зручно, — каже дизайнер-оформлювач магазину "Села" Ольга Таванец, 22 роки. — Одяг до нього треба добирати певної кольорової гами, а також лак, помаду. От мій "Самсунґ Е720" гарний у всьому: нейтральний колір, стильний зовнішній вигляд, має до 200 адрес, блютус, МР3-плеєр. Цей телефон допомагає мені у роботі. Побачу де-небудь цікаве дизайн-рішення — знімаю на камеру, а потім скидаю на комп"ютер. Одне погано: не завжди вистачає 80 мегабайтів пам"яті.
Купуючи апарат, бізнес-леді варто розпитати в продавця і перевірити самій, чи зручно натискаються клавіші. Іноді довгі нігті заважають натискати на маленькі, близько розташовані кнопки. Також потрібні гучний дзвінок і сильний вібросигнал, щоб "почути" телефон у сумочці.
Серед мобільних телефонів, які відповідають потребам ділової жінки, "Самсунґи" — Е360 (1200 грн) та Е720 (1500 грн) — або "Соні-Ерікссон" К700і (близько 700 грн). За 1000 грн можна придбати стильну чорну "розкладачку" — "Нокія 6101". "Мотороли" — L7 (1100 грн) і V3 (1250) — мають зручні кнопки. За 1850 грн продають модернізовану "Моторолу V3" — з одномегапіксельною камерою та можливістю поставити додаткові карти пам"яті.
Для шику мобілку можна перетворити на телефон-прикрасу. Обрамити дисплей кристалами Сваровські за 500 грн або покрити стразами весь корпус (до 3000 грн).
Апарат має лягти в руку
— Спочатку зверніть увагу не на функції, не на ціну, а на зовнішній вигляд апарату (дизайн, кольори, розмір), — радить директор магазину "Мобі Дік" Світлана Криворучко, 23 роки. — Потім пошукайте в моделях, що сподобалися, недоліки: "мало тримає заряд", "погано ловить". У вас залишиться кілька "претендентів". Обов"язково потримайте телефони, щоб відчути, котрий із них краще лежить у руці. І вже після цього зверніть увагу на функціональні характеристики, виробника, умови гарантійного обслуговування.
Коментарі