Ексклюзиви
Середа, 20 березня 2019 05:28

Що робити, коли без повістки забирають у військомат

Що робити, коли без повістки забирають у військомат
Потрібно знати свої права і користуватися ними

Коли на вулиці підходять із військомату та намагаються забрати до військомату потрібно вимагати наявну повістку та перевірити чи уповноважена особа її видає.
Потрібно перевіряти чи наявна повістка та чи правильно вона оформлена. У ні має бути ПІБ мобілізованого, його адреса. Крім того, в ній повинні бути дата, час і місце, куди треба прибути призовнику. Перевірте чи стоїть печатка військкомату і підпис військкома.
Коли повістку віддали родичам, можете не реагувати на це.
Повістку віддають після перевірки документу, що посвідчує особу – паспорт або права, розповіає medium.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невідомі в масках напали на агітаторів Вілкула

Вручати повістку можуть працівники військомату уповноважені на вручення повісток представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.
Якщо особу насильно затягують в машину і везуть до військкомату без будь-яких причин- варто знімати всі дії на відео, телефонувати в поліцію і журналістам.

Згідно з указом Президента, з 1 квітня по 30 червня, а також з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року в усіх областях України відбуватиметься набір на строкову військову службу.

Зараз ви читаєте новину «Що робити, коли без повістки забирають у військомат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода