Ексклюзиви
Середа, 02 липня 2008 15:15

Сім ознак психічно здорового чоловіка

Сім ознак психічно здорового чоловіка
Існує декілька ознак, за якими можна впізнати психічно здорового чоловіка.

1. Тонке почуття гумору. Тобто не регіт над тим, що хтось впав або у когось задерлася спідниця. А трохи драматургічніше. Це не тільки приємно, але ще і говорить про якісну роботу лобових частин кори головного мозку.

2. Він уміє готувати, і у нього є хоч би 2 - 3 страви, які він блискуче готує. Це сигналізує про розвинене почуття відповідальності і зрілості.

3. У нього є якесь цікаве хобі, заняття, яке йому подобається, але не до фанатизму. Також виключені комп"ютерні та азартні ігри.

4. Він не шукає винуватих в критичній ситуації. Він аналізує її і ухвалює рішення.

5. У нього зв"язна літературна мова. Нецензурну лексику використовує украй рідко.

6. Він не проти поласувати солодким. Це означає, що його нервові клітини отримують достатньо харчування. Він вважає за краще спокійно вирішувати питання - без криків і рукоприкладства.

7. Йому подобаються пишні жіночі стегна. Любителі кістлявих сідниць інфантильні та безвідповідальні в душі. До того ж це ознака латентного гомосексуаліста.

Підозрілі манери

* Не витримує погляду і відразу відводить очі - ознака агресора.

* Тьмяна міміка або обличчя, як застигла маска, - у нього легко виникають психози навіть на порожньому місці.

* До копійки перераховує здачу в ресторані, не залишає чайових і побіжно говорить вам про те, на скільки ви наїли, - явна ознака жадності та патологічних ревнощів. Це все знову ж таки через органічні порушення мозку. А також у нього напевно проблеми з потенцією.

* Сміючись, закидає голову і широко розкриває рот: "Га-га-га!" - ознака, з одного боку, ревнивого психопата, а з іншої - оскаженілого зрадника.

* Захоплення азартними іграми - він хоче всього, багато і відразу, йому на всіх плювати, і на вашу думку теж, йому всі зобов"язані. Особливо якщо, до всього іншого, він любить випити. Все це в комплексі говорить як мінімум про понижений інтелект та деспотизм.

Зараз ви читаєте новину «Сім ознак психічно здорового чоловіка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода