середа, 17 лютого 2010 20:53

Робота за вільним графіком корисніша для здоров"я - учені

Робота за вільним графіком корисніша для здоров"я - учені

Група вчених з Кокранівської бібліотеки (Cochrane Library), основна частина якої знаходиться у Великій Британії, з"ясувала, що робота за вільним графіком дозволяє людям зберегти краще фізичне і психологічне здоров"я.

Учені з"ясували, що у людей, які можуть контролювати свій робочий час, кращий кров"яний тиск і частота серцевих скорочень.

У процесі роботи були проаналізовані результати 10 досліджень більш ніж 16 тис. осіб.

З 2009 року батьки з дітьми до 16 років мають право просити у працедавців гнучкий графік роботи. До квітня 2009 року тільки батьки дітей молодше 6 років або дітей-інвалідів мали на це право. Тепер же близько 10 млн батьків у Великій Британії мають на це право.

Багато жінок, які мають дітей, вважають, що життя вдалося, якщо вони знайшли роботу, що не вимагає присутності в офісі.

У цьому випадку вони можуть так організувати свій графік, щоб зайнятися дитиною практично у будь-який час, коли це необхідно.

З іншого боку, гнучкий графік може завантажити людину роботою на весь 24-годинний день. Це дійсно важко для самої працюючої матері, але все одно зручніше, ніж відправитися на весь робочий день в офіс. Для таких жінок вже організовуються спеціальні профільні портали і онлайн-журнали, що допомагають їм в роботі.

Абревіатура, що означає матерів, які працюють з будинку: WAHM (Work-at-home-mum). І, як відмітила Аманда Остін (Amanda Austen), автор ВВС Money Programme, все більше жінок шукають роботу, яка дозволить їм бути поряд з дітьми, і тому починають власний бізнес. Число таких WAHM з 2000 року виросло на 20%.

Вокруг Света

Зараз ви читаєте новину «Робота за вільним графіком корисніша для здоров"я - учені». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути