Понеділок, 23 червня 2008 11:49

"Газета.ru" перейшла у власність компанії SUP

"Газета.ru" перейшла у власність компанії SUP

22 червня стало відомо, що видавничий будинок "Комерсант" і SUP, компанія-власник Livejournal.com, уклали велику стратегічну угоду. За її умовам, "Комерсант" отримав великий пакет цінних паперів SUP і став одним із найбільших акціонерів цієї компанії. Тепер видавничий дім може призначити двох членів в раду директорів SUP, повідомляє "Газета.ru".

Договір також передбачає, що SUP, який нині володіє "Живим Журналом" і спортивним сайтом "Чемпіонат.Ру", викупить у "Комерсанта" онлайнове видання "Газета.ru". Це придбання стане першим кроком в розвитку співпраці сторін і дозволить SUP укріпити свої позиції в Рунеті. Як пише в своєму онлайновому щоденнику керівник служби блогів SUP Антон Носик, заволодівши "Газетою.ru", компанія зможе стати ключовим гравцем на ринку контента в російському інтернеті, а не тільки постачальником сервісів. А за словами генерального директора ВД "Комерсант" Демьяна Кудрявцева, операція забезпечить "Комерсантові" ще більшу аудиторію і вплив на російському онлайновому ринку.

Після переходу в групу компаній SUP "Газета.ru" залишиться незалежним ресурсом, передбачається що редакційна, маркетингова і кадрова політика сайту змін не зазнають.

compulenta.ru

Зараз ви читаєте новину «"Газета.ru" перейшла у власність компанії SUP ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода