Понеділок, 28 липня 2008 12:57

Нерегулярне харчування - причина хронічних захворювань

Всі ми знаємо, що наше здоров"я більшою мірою залежить від того, що ми їмо, проте тепер медики встановили, що не меншу роль грає і частота, і час вживання їжі. Люди, які безладно і нерегулярно харчуються в різний час, ризикують розвинути опір інсуліну в організмі - перший симптом метаболічного синдрому, виявили шведські лікарі Каролінського інституту.

Метаболічний синдром включає численні передумови для хронічних захворювань, включаючи серцево-судинні порушення і діабет. До метаболічної дисфункції ведуть зайву вагу, гіпертонія, нетерпимість глюкози і, як тепер доведено, зокрема неправильний режим харчування.

В результаті дослідження здоров"я понад 4 тисячі чоловік був виявлений зв"язок між нерегулярною їжею і підвищеною вірогідністю розладу метаболізму. Люди, які рідко вживали щодня збалансований сніданок і обід, мали більший об"єм талії, неврівноважені рівні ліпідів в крові і більше ознак опору інсуліну. Згідно з рекомендаціями терапевтів, необхідно дотримуватися чіткого режиму харчування і не пропускати нормальний щільний сніданок, вітамінізований обід і легку вечерю, повідомляє АМІ-ТААС.

Зараз ви читаєте новину «Нерегулярне харчування - причина хронічних захворювань». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода