Ексклюзиви
Понеділок, 12 лютого 2018 13:06

Майже весна: на Херсонщині зацвіли первоцвіти
7

Через теплу погоду на Арабатській стрілці зацвіли галявини пізньоцвіту анкарського
Ця квітка занесена до Червоної Книги України і зривати її заборонено.
Невеличкі галявинки пізньоцвіту можна побачити на незабудованих територіях між селами Щасливцеве та Стрілковим
На жаль, ці квіти на межі знищення через зміни середовища, спричинені забудовою територій, випасом худоби, витоптуванням, зриванням заради потіхи або продажу
Ця квітка занесена до Червоної Книги України і зривати її заборонено.

На Арабатській стрілці на Херсонщині зацвіли квіти, занесені до Червоної книги України. Про це повідомили у Щасливцевській сільській раді.

"Надворі – лютий, а в полі через теплу погоду вже цвітуть весняні квіти. Ось і пізньоцвіт анкарський вже пробудився і стрімко тягнеться до сонечка. Невеличкі галявинки пізньоцвіту ще можна побачити на незабудованих територіях між селами Щасливцеве та Стрілковим", – сказано у повідомленні.

Ця квітка занесена до Червоної книги України, і зривати її заборонено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Холодному Яру зацвіли рідкісні підсніжники складчасті

"На жаль, ці квіти на межі знищення через зміни середовища, спричинені забудовою територій, випасом худоби, витоптуванням, зриванням заради потіхи або продажу. Пізньоцвіт анкарський як вид охороняється в Карадазькому природному заповіднику і в нашому Азово-Сиваському національно-природному парку", – повідомляють у сільській раді.

У Полтаві з'явилися перші проліски та підсніжники. Аномально рано квіти розпустилися на території музею Володимира Короленка. Це свідчить про швидке наближення весни.

Зараз ви читаєте новину «Майже весна: на Херсонщині зацвіли первоцвіти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода