Той, у кого немає власної сторінки у Facebook – підозріла особа, з якою не варто зустрічатися та яку не варто брати на роботу. Деякі роботодавці та навіть психологи вважають, що ігнорування соцмережі може бути недоброю ознакою.
Так німецький журнал Der Taggspiegel особливо відзначив той факт, що власних профайлів у Facebook не мали двоє масових убивць, чиї імена прогриміли на весь світ – Джеймс Холмс та Андерс Брейвік.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соцмережа Facebook стрімко втрачає користувачів
Як зазначає авторитетне видання Forbes, фахівці галузі людських ресурсів нині з пересторогою ставляться до молодих претендентів на вакансію, якщо тих не можна знайти в соціальній мережі.
Американський журналіст і письменник Фархад Манжу в своїй колонці у журналі State називає це вагомою причиною відмовитися від побачення з такою особою, заради власної безпеки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook звинуватили в нечесній грі на біржі
"Якщо ви – людина певного віку, і знайомитесь із кимось, із ким збираєтеся лягти в ліжко, і ця людина не має сторінки в Facebook, ім'я, яке вам називають, може виявитися несправжнім. Це може бути таким собі "дзвіночком", - каже він.
Звісно, уточнює автор, це не стосується осіб старшого віку, які вже були цілком дорослі, коли з'явилися соціальні медіа.
Психологи вважають: те, що людина вчащає на Facebook, нині стало ознакою того, що вона має здорові соціальні взаємини.
Коментарі
26